Listopadový kurz v Brně

30.11.2016 23:07

Na listopadovém kurzu v Brně jsme společnými silami sestavili něco, co tu ještě nebylo:

První originál-skripta mikrobiologie, přizpůsobená našemu počítačovému programu. Skripta obsahují údaje o každém viru, bakterii a parazitovi, který je v programu, a to ve stejném pořadí, takže se bude snadno vyhledávat. Poradci by měli znát, který patogen je frekventovaný a běžný, který naopak exotický a vzácný, jaké má symptomy, inkubační dobu, výskyt, a vývoj. Další skripta - ,,Nosody" a ,,Nemoci od A do Z", pak propojí všechny dílčí znalosti v jeden ucelený systém. Každý terapeut tedy může mít fundované teoretické základy, které mu pomohou  ke kvalitnější práci s klienty. Sázíme na vzdělání.

Kolegům jsem během demonstračního měření představila nový a podrobnější způsob diagnostiky, pro který pan Wimmer zpracoval potřebnou grafiku. Tato diagnostika je nutná u všech nervových a kožních chorob, ale hodí se prakticky u každé diagnózy a dramaticky urychlí průběh detoxikace.   

Hanka Bláhová


 

Zpět

Fotogalerie: Listopadový kurz v Brně

/album/fotogalerie-listopadovy-kurz-v-brne/pb260987-jpg1/ /album/fotogalerie-listopadovy-kurz-v-brne/pb260988-jpg1/ /album/fotogalerie-listopadovy-kurz-v-brne/pb260991-jpg2/