PŘIDÁVAJÍ SE K NÁM DALŠÍ PORADCI

19.10.2015 09:12

Zdravím Vás paní Bláhová, 

po roce a půl zkušeností s odčervováním u sebe a mé malé Terezky – 5 let, vím, že zdravotnictví využiji pouze na trhání zubů a případné zlomeniny. Sama mám spoustu negativních zkušeností u sebe i u Terezky s klasickým léčením, ale to je pomalu na knížku. Možná, že jí i napíšu. :-)                                                                                                                                                                        

Terezka díky odčervování netrpí kašlem, rýmou, nemarodí a je to hotový zázrak :-) Od pánů doktorů jsme slyšely dávejte kapky ( v lékárně za xxxx peněz), Nurofen, Dithiaden a na plicním kortikoidy !!!!!!!!!!!!!!!! . Nic z toho nebere,zbavily jsme se prvoků, teď jedeme vlasovce a k tomu bylinky s informatiky  a naše zázračné SMS :-)

 A další radost mi dělá, že i já se dostávám pomalu a jistě pod pokličku této detoxikační techniky a vidím změny u mých prvních klientů :-) A pozitivní :-)

A tento týden začínají i mí rodiče (70 let) s kompletní kúrou, tak se moc těším, jaké budou zkušenosti, poznatky a hlavně změny u nich samotných :-)

Jsem šťastná, že mě osud odvál směrem k Vám a Vaší práci :-) Sama pozoruji na sobě neuvěřitelné změny, k lepšímu….. Šířím dál  a co mě uklidňuje, že i páni doktoři jsou jen lidi a jistě mají stejné zátěže, jako my pacienti :-) Takže dřív nebo později je to vše uvnitř jejich těla dožene!! Mlýny melou a spravedlivě :-)

 Pomocnou berličku mi v začátcích poskytlap. Lenka Roubalová z Prahy :-)  Bez ní bych asi plavala a nevěděla si rady.  A hlavně mi poradila správný postup s detoxikací u mě a mé dcery. Díky ní jsou nyní vidět úžasné výsledky a jsem jí za to velmi vděčná. Takže i jí bych ráda poděkovala a pochválila u paní učitelky :-)

Děkuji a těším se na shledání s Vámi :-)

 

Š.K. 

Opletalova 220 

403 31 Neštěmice-Ústí nad Labem

telefon:777 241 339

Zpět