RAKOVINA – ZAKÁZANÁ LÉČBA

20.08.2015 15:28

Účinné způsoby léčby rakoviny jsou už dávno známé, jen jsou zatajované. Proč? Pokud jde o všeobecně schvalované postupy léčby rakoviny ve Spojených státech a ve většině zemí světa, je tu téměř absolutní monopol. Tento monopol je příčinou, proč se lepší, účinnější, vědečtější a mnohem lidštější způsoby léčby rakoviny nepřijímají. Pravdou je, že v rukou klasických lékařů úplně zbytečně trpí milióny nemocných. Proč?

Většina lékařů by se v případě vlastního onemocnění zdaleka vyhnula chemoterapii.

Mezi lékaři je zřejmý obrovský nedostatek víry v používaná  ,,léčiva“. Průzkumy a ankety ukazují, že tři ze čtyř lékařů, což je 75%, by odmítli jakoukoliv chemoterapii kvůli její neúčinnosti vůči onemocnění a kvůli pustošivým účinkům na celý lidský organismus. To jim ale očividně nebrání v tom, aby chemoterapii předepisovali svým pacientům.  Na rozdíl od ostatních, neinvazivních a pronásledovaných alternativních terapií jsou tyto jedovaté kokteily stále  ,,lege artis".  Hippokrates by asi všechny obvinil z křivé přísahy, a za Chamurappiho by jednoduše nepřežili.  

                                                                                     Tom Valentine

 

KLASICKÁ  LÉČBA JE KONTRAPRODUKTIVNÍ

Viry nezabijete chemoterapií, ani zářením. Naopak, ve skutečnosti je to posilní.  Rakovinu nemůžete vyléčit žádnou formou operace.  Čím více tkáně operující vyřeže, tím větší oblast s oslabenou imunitou vytvoří, a v důsledku toho rakovinové viry způsobí ještě větší devastaci. Když rakovinové buňky ozáříte, pacient má tendenci se zlepšovat zhruba jeden měsíc, protože rakovinové buňky byly dočasně zničené. Ale ne viry. Když buňky začnou umírat, viry je opustí, aby zabezpečili přežití svých progenů. Další karcinom bude mít už vyvinutou rezistenci a radiaci už nepodlehne. Na konci třetího měsíce se viry množí rapidně a na ozařování se vysloveně těší. A když k tomu dojde, nepomůže už žádná léčba, protože radiace současně zničí zdroje imunity.

                                                                            Jiří Wojnar, WM Magazín 

Zpět