Aktivátor vody Aquarion

 

Chcete pít opravdu čistou vodu bez nežádoucích příměsí, které škodí zdraví? Chcete používat vodu, která bude zároveň očišťovat Váš organismus od volných radikálů? Chcete, aby Vás voda, kterou používáte, zároveň odkyselovala a detoxikovala, zbavila Vás nucené konzumace hormonů, antidepresiv, antikoncepcí a zbytků chemického průmyslu ?

Chcete, aby Vám voda chutnala ?

 

 

 


Uvažujte tedy chvíli o pořízení aktivátoru vody Aquarion , protože:

-čistí vodu od desítek nežádoucích příměsí včetně bakterií, virů, chlóru, chemikálií, prvoků...

-zvyšuje vstřebatelnost a propustnost organismem

-zvyšuje detoxikační schopnost vody

-připraví vodu alkalickou pro odkyselování organismu

-připraví vodu kyselou pro ošetřování pleti a desinfekci

-zvýší obsahy kyslíku ve vodě

-zvýší vstřebatelnost iontů do organismu

DŮLEŽITOST PRŮBĚŽNÉ ALKALIZACE

Buňky lidského těla mohou správně pracovat pouze v tom případě, když budou mít určitou správnou hodnotu pH. Naše tělo se částečně dokáže bránit změnám pH pomocí několika vyrovnávacích mechanismů. Takovými mechanismy jsou dýchání a selekce iontů vodíku v ledvinách apod.

Když je z jakéhokoliv důvodu narušen vyrovnaný stav ph, je narušena činnost těla a objevuje se acidóza (překyselení) nebo mnohem vzácnější alkalóza (nadměrná alkalizace). Lidský organismus může tento stav po dlouhou dobu kompenzovat, ale to následně jeho činnost silně zatěžuje. To, že se tělo zpočátku s těmito obtížemi snaží samo vyrovnat, je také důvodem, proč se překyselení zprvu neprojevuje pozorovatelnými symptomy, a tak tento problém dlouho nezaznamenáme ani my ani lékař.

Lidé v dnešní době mají bohužel tendenci k překyselení. Vzhledem ke stravovacím návykům preferují kyselinotvorné potraviny. Přes všeobecně přijímanou víru to není kyselé jídlo, které vyvolává kyselinotvornou reakci, ale takové potraviny, které při trávení vytvářejí další kyseliny. To jsou různé druhy masa, sýry, vajíčka, tuky, měkký chléb, sladké pečivo, těstoviny, luštěniny, většina pamlsků, jako je čokoláda a sušenky, šumivé nápoje a některé návykové produkty (alkohol, káva).

Aquarion je vysoce výkonný filtrovací přístroj, který zároveň vyrábí ionizovanou vodu bohatou na kyslík, která neobsahuje těžké kovy a jedovaté látky.

Na zařízení si sami můžete nastavit čtyři stupně zásaditosti vody a čtyři stupně kyselosti vody a dle vlastních požadavků ji používat k žádaným účelům.

 

 

 

Ve vstupní části přístroje se několikastupňově odfiltrovávají ruzné jedovaté či nežádoucí látky, které se do vody dostaly v rámci jejího koloběhu přírodou, a také ty , které vodu znehodnocují ve vodovodním řádu.

Všechny látky o větší molekule než 0,01 mikronu jsou odfiltrovány. Týká se to také bakterií a virů. Minerální látky, jež přirozeně voda obsahuje, nejsou filtrací ani zachyceny, ani znehodnoceny!

V další části přístroje je již vytvářena ionizovaná zásaditá nebo ionizovaná kyselá voda. Čistá, bohatá na vstřebatelné minerální látky, volný kyslík, energeticky aktivovaná, jemná pro hydrataci organismu.

(Tak nějak podobně mohla kdysi vypadat čistá voda v přírodě).

Zásaditá-alkalická voda napomáhá správné hydrataci buněk, alkalizaci organismu, detoxikaci včetně těžkých kovů, okysličení, likvidaci volných radikálů, příjemně chutná, používaná při vaření zdůrazňuje chuť potravin, zkracuje čas tepelné přípravy, např.u luštěnin zlepšuje přípravu namáčením apod.

Kyselá-acidická není určená k vnitřnímu použití, je vhodná pro péči o nemocnou kůži, hygienu ústní dutiny, nástrojů pro péčí o tělo ( kartáčky, kelímky, nůžky) hygienu povrchů v kuchyni a v domácnosti vůbec (likviduje bakterie), oplachování ovoce a zeleniny

Máme s Aquarionem více jak desetileté zkušenosti.

Zabezpečujeme základní zapojení po koupi + vysvětlení použití a obsluhy.

Záruční a pozáruční servis. Záruka je 3 roky, životnost daná výrobcem je 20 let.. Jedná se o Japonsko-Korejský výrobek.

Oficiální maloobchodní cena stanovena výrobcem je 58 500,-Kč včetně DPH.

My Vám však dokážeme připravit cenu minimálně o 14 000,-Kč nižší + další cenné benefity. Tento přístroj se prodává v síti firmy Calivita, není určen pro běžný maloobchodní prodej.

 

Proto se pro bližší informace se obraťte na Janu Jirákovou, Ing., 

mail: jirakjana(zavináč)seznam.cz, mobil: 731 560 849

Adresa: Centrum zdraví-CaliVita, Husova 19, Nový Jičín, 741 01