BEZRADNÍ LÉKAŘI - Bolesti na všech frontách

03.12.2015 09:52

Před 10 roky to začalo nespavostí, která se čím dál více zhoršovala a s divným pocitem v hlavě, motání hlavy, točení, občas se mi udělaly divné boule u spánků a na zátylku, mnohokrát jsem si myslela, že mám snad i nádor v hlavě. Mívala jsem šílené bolesti zad, svalů a kloubů, opakující záněty vaječníků, cysty, šíleně bolestivé měsíčky, záněty dutin, mandlí, průdušek. Neuvěřitelné bolesti nohou, hlavně kolem menstruace, srdeční arytmie, stavy na omdlení, nonstop hučení v uších. Tohle vše jsem šla vždy řešit s lékařem a pokaždé jsem odešla s tím, že je vše v pořádku, připadala jsem si jako idiot, pak už jsem tam ani nechtěla chodit. Před 4 roky jsem na tom byla tak zle, že mně 3x hospitalizovali v nemocnici, potřetí mě dokonce vezla záchranka, protože jsem pořád omdlévala a šíleně mi bušilo srdce. Vzali mi krev, dělali všechna možná vyšetření, lumbální punkci, magnetickou rezonanci mi dělali, a nic - podle lékařů vše v pořádku. Akorát mi řekli, že mám v hlavě 5 útvarů nezjištěného původu, ale to prý lidé někdy mívají. A s tím mně poslali domů a ať si zajdu na psychiatrii, že je to psychického původu. Ten moment mě naštvali, a to dost, začala jsem to řešit sama.

K obvodnímu lékaři jsem šla loni s tím, že si myslím, že mám parazity, ať mi vezme krev. Ten se mi vysmál, krev mi vzal s tím, že tam stejně nic nebude. Já už jsem mezitím začala brát hřebíček, pelyněk a ořešák. Po týdnu jsem si šla pro výsledky a doktor mi hlásil- ,,no- nic tam nemáte". Když jsem mu řekla, že ze mně odchází velké množství parazitů, a to několik druhů, tak nechápal. Napsal mi Vermox, pak mi ho napsal ještě 3x, a divil se, že to ze mě pořád něco odchází, a že neví, co se mnou bude dělat. Tak jsem to začala zas řešit sama. 

Na plazmovém generátoru jsem byla celkem 13 hodin, jsou to vyhozené peníze, něco ze mne odešlo, ale nic moc, za ty peníze.

Napsala jsem paní Bláhové, ta mi dala kontakt na paní Bulišovou, ke které jsem začala chodit. Dostala jsem dlouhý rozpis na užívání různých léků na odčervení, začala jsem s naším M roztokem, to mi nedělalo žádné problémy. Z nějakých léků jsem měla zvláštní stavy, jako motání hlavy, bušení srdce, někdy i zvracení, ale vše se dalo vydržet. Výsledky se dostavily brzy.

Bolest nohou zmizela, zmizela bolest kloubů, svalů, zmizela bolest při menstruaci, která byla někdy až nesnesitelná, záněty dutin, hrtanu, hlasivek jsou pryč, pocit nafouklého břicha už není, noční bušení srdce není, deprese zmizela, zlepšil se mi tlak, mám více energie a ještě jsem zhubla 10 kg.

Všechny čtenáře Medicela zdraví T. B., klientka paní Bulišové,

Brno, 27. 11. 2015

Zpět