Bolest kloubů

02.01.2016 15:34

Pokud jde člověk nahoru celkově, tak je to úžasné.

 

Nikdy dříve jsem problémy s klouby neměl, ale je to zhruba rok, co mi začaly zatuhávat kolena, až jsem prakticky nemohl chodit. Navíc mě začaly bolet i ruce, hlavně lokty. Nemohl jsem vyjít do schodů, měl jsem problém dojít na MHD, abych mohl jet do práce a problém bylo vůbec nastoupit do tramvaje… No nevěděl jsem si rady. Po návštěvě ortopeda se vůbec nic nevyřešilo  i když měl snahu, prej jedině operace to vyřeší, snad meniskus. Rozhodl jsem se raději řešit to nějak sám - procházky, cvičení, relax, začal jsem pít MMS, ale celkem nic k lepšímu se nedělo.

 

Až v květnu jsem se dostal k p. Wimmerovi na proměření zátěží a našel toho dost. Plasmodia, vlasovce, borrelie, prvoky, nějaké breberky v zažívání, ale taky stopy žloutenky (kterou jsem měl někdy v deseti letech) a chlamydie. Vzpomínám, když po těžkém průběhu chřipky před dvěma lety jsem cítil stále únavu, když jsem se ptal lékařky zda se to nedá odběrem krve zjistit mávla rukou a řekla památnou větu „Každý byl atakován, všichni mají v krvi protilátky“ a bylo vymalováno ... 

 

Podle pokynů jsem začal užívat kůru proti prvokům a ostatní parazity, dále informatika nebo například MMS koupele, které mi dělaly a dělají velmi dobře.  K mému překvapení už po dvou týdnech jsem přestal mít pocit slabosti, bolesti ustoupily.  Postupně těch zlepšení přibývalo, přišel pocit tepla, nárůst energie atd. Po dvou návštěvách v poradně pana Wimmera a poctivém absolvování dvou doporučených detoxikačních cyklů se cítím jako v Jiříkově vidění. Koleno nebolí a já můžu bez obtíží chodit. Ještě mě trochu svědí lokty, ale i to doufám časem zmizí, jde snad o zbytky vlasovců, jichž mám prý už minimálně, a ještě se na ně zaměříme. Vzrostla mi i fyzička, aerobní i anaerobní výkon při cvičení.  Prostě jdu nahoru celkově a to je úžasné!!

 

K paní Bláhové jsem se sice nedostal, přesto nelituji. Pan Wimmer se mi věnuje velmi svědomitě a já se dnes cítím výrazně lépe. Chtěl bych mu tímto veřejně poděkovat.  

Děkuju vůbec za to, že existuje pár lidí, kteří pomáhají tam, kde medicína v rozpacích tápe.

 

 J. A., Brno

Terapeut Milan Wimmer

Zpět