ČTĚTE ZDE

06.07.2016 14:46

 

Crohn: ty nejtěžší žloutenky, prvoci běžní, prvoci chlorrezistentní-včetně například právě Blastocystis, tasemnice.

Diabetes: žloutenky, Giardia intestinalis, chlorrezistentní prvoci, plasmodia, občas větší paraziti jako hlísti a plathelminti.

Ulcerózní kolitida: améby, helicobacter nebo Giardie, žloutenky, hlísti, plathelminti, plasmodia,

Astma:Blastocystis(!), nebo jiný chlorrezistentní prvok, běžný prvok-například améba, plasmodia, mycobacterie, filarie, echinokok….

Alergie: Filária, prvoci, plasmodia, EBV…

RS: cysty tasemnic na mozku, obrny, pomalé viry, améby, plasmodia, filarie

Sarkoidóza: mycobacteria, echinokok, filária, prvoci, plasmodia

Lupus: mycobacteria, filária, plasmodia, prvoci….

Atopický ekzém: hlísti!,filária, prvoci, plasmodia, plathelminti

Deprese a závratě: cysty tasemnic na mozku, cerebrální malárie

Epilepsie: cysty tasemnic na mozku nebo ve vnitřním uchu, vzácně jiný parazit

Vitiligo: mycobacteria, vlasovci

Psoriáza: mycobacteria, vlasovci, prvoci oba druhy, hlísti, plathelminti

Lymfom: plasmodia, několik druhů současně, filarie, viry

Atd, atd…..

 

Nejsou to jen mé výsledky, jsou to výsledky dvacetičlenného kolektivu. Nemohla bych to tvrdit, kdyby nás nepodporovaly výsledky v praxi a zpětná vazba od klientů. Za 16 let praxe, po vyšetření několika tisíc lidí, a po téměř desetileté týmové práci je jasné, že u nemocí neznámého původu hrají především roli parazité. Nesmíme však přeceňovat makroparazity a opomíjet mikroparazity, tedy prvoky, plasmodia a mikrofilária. Právě mikroparaziti způsobují ony nevysvětlitelné stavy, pro které lékaři vymysleli pojem  ,,alergie“ a ,,autoimunita“.

 

Všimněte si nejistých slov profesora: zjistit, zda opravdu….zatím nevímenevíme jistě, …doufáme…možná…., zdá se…..výzkum probíhá… zjistíme, zda….k dispozici je zatím jen několik malých studií…cesta k poznání bude ještě dlouhá…

 

Zatímco my si jistí JSME!!!Výsledky máme mnohonásobně potvrzené desetiletou praxí na několika tisících lidech. Děláme to přesně opačně: skupinu po skupině ODSTRAŇUJEME, mikrobiom CHUDNE, :-) , a kupodivu - lidem se přesto daří lépe a lépe.     

Blastocystis hominis….nedovedu si představit, proč by to pro mě mělo představovat nějaké riziko…..                                                                                                                      

Blastocystis  hominis nezpůsobuje jen průjmy, ale je na našem seznamu na jednom z prvních příček žebříčku patogenů, vyvolávajících závažná chronická onemocnění. Může se podílet i na astmatech, chronických zánětech močového měchýře, ekzémech… a rozhodně se podílí na chronických střevních chorobách.  Je smutné, že profesor parazitologie, který se prý specializuje právě na prvoky, o Blastocystis tak málo ví.

Vzpomínám si na jeden díl seriálu americké televize ,,Monsters iside me“. Američtí vědci nemají potřebu zatajovat svým spoluobčanům skutečnost, že mohou být infikováni parazity, a natočili celý velmi poučný seriál o kuriózních případech. Vysílalo se to na Discovery Sciens. Jeden z těchto případů málem skončil tragicky: Instalatér/!!!, chlap jako hora, sportovec, který byl pravidelně vystavován při své práci aerosolu ze znečištěné vody- vdechoval ho-zčistajasna onemocněl. Průjmy, křeče a bolesti břicha neustávaly, ale ani tři kliniky nenašly příčinu potíží. / je to tam stejné jako tady J)/. Muž trpěl nechutenstvím a malabsorpcí, hubnul a chřadnul, až už nemohl ani pracovat, a posléze ani chodit. Stal se z něj ležák. Tato situace trvala měsíce. Žena musela kvůli němu zůstat doma a ručně ho krmit, tak byl zesláblý. Vyhodili ji z práce pro obrovský počet absencí a rodinná situace byla zoufalá. Vytrvalá manželka ale obvolávala další nemocnice a lékaře a hledala pomoc. Nakonec ji byli ochotni přijmout ve čtvrté nemocnici, kde si manžela nechali. Rozbory stolice provedli několikrát a pečlivě. Našli Blastocystis a označili ho za původce potíží. Naštěstí na něj platí jednoduchý a nepříliš drahý, i u nás registrovaný lék. Nasadili muži léčbu a po měsíci se manžel vrátil do práce. Pracuje už ale jen s rouškou.:)) 

 Lidé onemocní tehdy, když pijí denně po dlouhou dobu závadnou vodu. Po delší době pravidelné konzumace takové vody prolomí Blastocystis přirozenou obranyschopnost organismu. Při jednorázové aplikaci to imunitní systém většinou ustojí. Takže profesor Lukeš dojde opět k vítěznému, ale falešnému zjištění, že tento prvok je opravdu neškodný, vždyť on to říkal. A tak těžce ohýbaná věda v Parazitologickém ústavu České Budějovice opět dostane řádně na frak.  

Dalším nepravdivým tvrzením navracečů parazitů do střev je povrchní a účelově překroucená myšlenka, že lidé třetího světa mají více parazitů než Evropané, a proto nemají autoimunitní choroby a alergie. To opět není pravda. Jenom cukrovkou trpí třetina Afriky. Průjmy jsou na denním pořádku. Stačí se zeptat některého z ,,lékařů bez hranic“. Lidé z třetího světa mají mnohem více parazitů typu protozoa, protože v mnoha oblastech nemají přístup ke kvalitní pitné vodě. Mají daleko více virů a bakterií, o čemž dostáváme zprávu od lékařů, kteří vyšetřují imigranty v Německu a Rakousku /existují videa/: tuberkulózy, HIV, malárie, žloutenky, ektoparaziti atd….a dožívají se v průměru o 20 – 30 let méně než běloch. To jsou statistiky. Tohle napodobit opravdu nechceme. Také je potřeba nesoustředit se jen na počet parazitů a nepoměřovat tímto jediným faktorem kvalitu imunity, je potřeba si uvědomit, že africké, asijské a jihoamerické děti většinou neslouží horlivým pediatrům jako jehelníček. Buď nemají očkování žádné, nebo poskrovnu. Můj vnuk dostal například atopický ekzém po očkování MMR a dcerka mé kamarádky chronickou rýmu, chcete-li ,,alergii“, po hexavakcíně. S parazity to nemělo nic společného.  Viz www.medicelo.cz, sekce Očkování, poznatky doktorky Elekové a Hofhanzlové. Tedy stavět tak závažné tvrzení jen na jediném hledisku je opět účelové ohýbání faktů.    

Dnes /20.6.2016/ jsem zrovna měřila chlapce, který se s rodiči přestěhoval z vesnice do menšího města. Na vesnici se používala voda z dvoumetrové a pětimetrové studně, v blízkosti bylo JZD s kravínem a vepřínem, protější louka se hnojila kejdou, sousedi i rodiče chovali slepice, králíky a psy. U dítěte jsem našla parazity králičí, psí, kravské, prasečí, Blastocystis, a další prvoky z kontaminované vody ve studních, která se NIJAK nefiltrovala! Dítě bylo opakovaně nemocné, mělo stálé absence ve škole a dostávalo několikery antibiotika za rok. Dnes, několik měsíců po přestěhování do města, a absolvování detoxikační kúry, je dítě zdravé, nesmrká, nekašle, nemá chronickou rýmu a nebolí ho permanentně mandle a břicho. Nevynechává školu. Vodu na pití mu rodiče zatím převařují a šetří na filtr.   

Minulý týden jsem měřila cestovatelku, která se vrátila z Tibetu. Ptala jsem se na její dojem ze zdravotního stavu Tibeťanů. Popsala mi svůj postřeh, ten samý, který vídám v dokumentárních filmech z této oblasti: malé tibetské děti s nudlemi u nosu, které nikdo neutírá. Přisvědčila, že zasoplených dětí viděla celou řadu a navíc ji překvapilo, jak nečistou mají Tibeťané pleť. Všimla si u mnoha lidí, dětí i dospělých, různých ošklivých vyrážek a furunklů. Neočekávala takový jev u lidí, kteří žijí v nadmořské výšce větší než 2.000 metrů. Tedy i další tvrzení o pozitivním rozdílu vesničanů a městských lidí, nebo o rozdílu mezi civilizovaným a třetím světem, je nepravdivý. Rozhlédněte se a sami snadno najdete důkazy proti tomuto tvrzení.

Je to paradox: My lidi varujeme: nepijte špinavou vodu, rozhodně nepijte nic v přírodě, vše si převařujte. Nespěte s domácími mazlíčky v posteli, nepusinkujte je, nejezte tepelně neupravené maso, pozor na vodu ze studní, studánek a termálek, na zahradě pracujte s rukavicemi, myjte se. A MY JSME PRÝ ŠARLTÁNI!!! Prof. Lukeš radí opak, a je to prý vědec!!!                                                                                         

                                                                                                                                                

Fekální transplantáty…lékaři se brání tvrzením, že by se takto mohli rozšiřovat infekční choroby a že by měla být stolice nejdříve laboratorně prověřena…No jistě! Jenže tím se to zase velmi prodraží. To snad není pravda?

Kapsle  ,,zdravého lejna“ prý stojí v USA 250 dolarů a ,,aplikace“ – doktor u vás postojí, zatímco to spolknete, nebo vám to aplikuje spodem …dalších 80 dolarů. Bude to platit pacient, nebo pojišťovna? Je to nejgeniálněji vymyšlené perpetuum mobile na peníze! Z ničeho, totiž z odpadu, uděláte zdánlivě zlato, a ještě si necháte zaplatit za ,,aplikaci“! No to nemá chybu! Nestojí za to spolknout i nějakou tu tasemnici a tvrdit, že mi to nic nedělá? Navíc když se snadno dostanu k antihelmintikům, až mne to přestane bavit? Je potřeba nalákat dostatek hloupých pokusných králíků.

Co se týče tasemnic, mluvíme s desítkami lidí, kteří tasemnice ve svém organismu hostí. Ti, kteří mají cysty tasemnic rozesety po těle, dokonce v mozku, mají velmi nepříjemné, a někdy i život ohrožující stavy. Ti, kteří mají parazity jen ve střevech, se rozhodně netváří, že se nic neděje a parazit jim dokonce prospívá. Stěžují si na únavu, nechutenství nebo naopak přehnanou chuť k jídlu, nafukování a plynatost po jídle, křeče, bodání, pohyby a bolesti, pocit, že se v břiše převaluje kámen, že je jakoby ,,kope dítě“, stěžují si na nepřiměřené hubnutí, anemii, vyrážky. Při odchodu článků cítí nesnesitelné svědění, daleko horší, než zažívají lidé infikovaní dětskými roupy. Mohli bychom se zeptat 21 lidí z Opavy, kteří se nakazili pouze mírnější tasemnicí bezbrannou z infikovaného masa, proč vyhledali lékařskou pomoc, když přece hostit tasemnici v těle je tak příjemné a obohacující? A kdyby to byla dokonce tasemnice vepřová, Taenia solium, byli by navíc ohroženi vysokým rizikem, že se cysty tasemnic dostanou až do mozku. Oficiálně se v učebnici dočtete, že hostitel tasemnice je minimálně ochuzován o živiny, především vitamíny a minerály, může trpět anemií, závratěmi a nevysvětlitelnou špatnou náladou. Parazit rozvléká infekce po těle, mechanicky poškozuje tkáně a produkuje odpad, který sám o sobě je pro nás toxický. Tedy parazit škodí vždy a žádný úhel pohledu to neobarví na růžovo. Organismy, které žijí s námi v souladu a prospívají nám, například střevní bakterie, které nám pomáhají trávit, a neobešli bychom se bez nich, nazýváme komenzály nebo symbionty. Tasemnice rozhodně není symbiont.       

Vzhledem k tomu, že běžně nacházíme ve střevech našich pacientů už jmenované žloutenky, prvoky, zástupce rodu helicobacter, campylobacter, listerií, salmonell, E. coli, yersinií, rotavirů, EBV, CMV, a další, je tento ,,výzkum“ opravdu znepokojivý. Když si představíme, že se tyto infekce mohou střevními implantáty nekontrolovaně roznášet mezi lidmi, jsou to nezodpovědné, i když bohatě zaplacené pokusy na lidech.

Klienti se mne často nechápavě ptají, proč se naši parazitologové tak chovají? Proč popírají, že tu paraziti jsou, proč posílají domů lidi s nálepkou ,,parazitofob“, aniž by ho vyšetřili, proč laboratoře nikdy nic nenajdou, proč jim stojí za to ukazovat se v televizi a přesvědčovat nás, že u nás paraziti vymizeli, když desítky lidí se na vlastní oči a na vlastní kůži přesvědčili o opaku? Buď tím, co vidí v klozetové míse, nebo tím, jak se cítí po antiparazitikách? Tento rozhovor v časopise Téma je možná tou správnou odpovědí.

Zdůrazňuji, že není nutné podstupovat tak nedůstojné a riskantní léčení. Taková praxe prý už probíhá v Praze a v Pardubicích. Prý se lidi vracejí do normálního života bez potíží. Nevěřím tomu, vzhledem k tomu, co o těchto chorobách víme, a jakou práci nám dá všechny patogeny odstranit. Ráda bych si takového člověka otestovala, ráda bych s někým takovým mluvila. Také mne napadá, zda kapsle s fekáliemi není vylepšena například kortikoidy, což se klient nedozví…..?Vyzývám pacienty, kteří byli léčeni JEN A POUZE fekálními transplantáty a NIČÍM JINÝM, a dnes jsou beze všech potíží a nemusí užívat žádné léky, ať se mi přihlásí. Pokud existují, jejich životní příběh férově uveřejním na závěr tohoto článku.

Ing. Hana Bláhová

Brno 20. 6. 2016

 

 

 

Zpět