Dětské roupy, závratě, hemoroidy

18.08.2016 11:58

Moje potíže před zahájením detoxikace: únava, motání hlavy,mnoholeté problémy s konečníkem – svědění, pálení, hemoroidy. V očích jsem několik let viděla malé vlasovité útvary. Užívala jsem sice již před tím Vermox, ale přestal na parazizy působit, zvykli si na něho. Po aplikaci Vermoxu se během 14 dnů infekce roupy opakovala – a to několik let!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co mi bylo natestováno: vlasovci, roupi, motolice, zárodky tasemnic v mozku, plasmodia, prvoci - a to v plicích,močovém měchýři, střevech, žlučníku, lymfě, a dalších orgánech.

Užívala jsem několik měsíců MMS, i když vzhledem k slabému žaludku s přestávkami. Desinfikovala jsem podlahy, vyměnila studniční vodu za vodu z veřejného vodovodu, užívala antihelmintika. Během cca 6ti měsíců se mi značně ulevilo, konečník v pořádku, hlava se nemotá, jsem dnes bez výrazné únavy. Larvy z očí zmizely! Díky Vám paní Bláhová, vyjadřuji velikou vděčnost Vašemu úsilí zničit a zlikvidovat vše co do mého těla nepatří. Rozhodně zůstanu na minimální dávce MMS, budu i nadále vytírat byt dezinfekcí. Mytí rukou je samozřejmé, především,když přijdu zvenčí. Moc a moc díků a pozdravů paní Bláhová. Vše dobré a hlavně klid pro Vaši práci přeje J.B.

 

Komentář HB:

Hemoroidy jsou způsobeny infekcí dětskými roupy, které přes den zalézají do žilních pletení kolem konečníku a vydouvají je.

Vermox, který je kontaktním lékem, a polykáme ho přes den, pak projde bez účinku střevem ven, aniž roupy schované v žilách zasáhne. V noci samička roupa vylézá klást vajíčka kolem konečníku. Do rána se z vajíček opět vylíhnou larvy a putují zpět do těla. Někdy se však vajíčka otřou do pyžama a do lůžkovin. Při stlaní se vajíčka roznesou po ložnici a spolu se zvířených prachem je zase vdechujeme. Takto dochází k reinfekci. Také je vhodné přeléčit všechny členy domácnosti, zvláště partnery, kteří spí v jedné posteli. Desinfikujeme podlahu v ložnici, toalety a koupelny, vyvařujeme ručníky i lůžkoviny. Lékaři ordinují jen dvě dávky Vermoxu v rozmezí 14 dní, o desinfekci a profylaktických opatřeních nevědí nic. To nestačí. Respektujeme 4 týdenní vývojový cyklus parazita, tedy opakujeme dávky nejméně 4x, raději však 6x. Nestačí také užívat antiparazitika jen orálně, doporučuji vtírat opakovaně krém s vermicidní látkou na noc do konečníku. Za těchto podmínek se roupi nevracejí. Součástí práce terapeuta je i vysvětlení, kde se infekce berou a jak se jim příště vyhnout.

 

Závrať, točení hlavy, pocit nestability při chůzi, pocit  na omdlení při rychlém vstávání, není záležitostí nízkého tlaku, ale cyst tasemnic na mozku. Jsou to mnohem častější symptomy, než byste si pomysleli, trpí jimi každý třetí čtvrtý klient. Máme radost, že je dokážeme poměrně spolehlivě likvidovat. Praziquantel tyto potíže, které by mohly vyústit až v epilepsii, bezpečně odstraní.

 

Vlasovcové útvary v oku mohou být sklivcové zákalky, vlákna plísně Aspergillus, ale také mikrofilária. V tomto případě se jednalo o mikrofilária a poradili se s nimi Hetrazan v Ivermectinem.

 

Zabezpečit kvalitní pitnou vodu je základ každé detoxikace a klienti, kteří naše rady vezmou vážně a vyřeší vodu v počátku celé kúry, mají mnohem rychlejší a spolehlivější výsledky. Uzdravování probíhá plynule a bez propadů. Detoxikace je pak oboustrannou radostí.

Hanka Bláhová

Zpět