F-SCAN, PLAZMA A BYLINNÁ ODČERVOVADLA

03.01.2016 11:01
Vážená paní Bláhová.
Moc Vás zdravím. Setkaly jsme se v sobotu 12.12.2015 na Novotného lávce v Praze 1. Přednášky se nám velmi líbily! Moc děkujeme, že dáváte lidem naději a nabízíte jim konstruktivní řešení jejich zdravotních problémů! Jste opravdu člověk s otevřeným srdcem, který se snaží pomoci lidem, kteří jsou v nelehké situaci. Nyní jsem pevně přesvědčená, že některé zdravotní problémy se pouze přírodní cestou opravdu vyřešit nedají! Trpím 2 a 1/2 roku těžkou nespavostí. Vyzkoušela jsem méně kontaktní metody diagnostiky-mnohokrát opakovaně- F-SCAN, SENSITIV IMAGO 530, DARKFIELD. Moje léčení naturopatickou cestou trvá již od léta 2013. Vždy je mi nabídnut pouze plazmový generátor, nebo přírodní doplňky stravy. Mám za sebou očistné kúry WURM EX, TRIGELM, PRAMENY ČISTOTY, COLOVADU. Veškerá dosavadní léčba bez efektu. Moje problémy začaly v červnu 2013. kdy jsem byla masívně poštípána komáry během pobytu na Kypru a v Turecku. Po návratu jsem se svými problémy navštívila cestovní medicínu, infekční, internu, neurologii, ORL, kardiologii. Posléze jsem navštívila kožní ambulanci, kvůli ekzému-květen 2014. Letos v létě jsem navštívila plicní a kardiologii, kvůli tlaku na hrudníku. Nálezy všude v normě. Nikde si se mnou vůbec neví rady! K mým hlavním problémům patří těžká nespavost, pokles krátkodobé paměti, neurastenie, vegetativní cévní dystonie. Nespavost je i přes užívání hypnotik, anxiolytik neúnosná a znemožňuje mi normální denní fungování!

   Proto vás  prosím o pomoc. Pevně věřím, že se dá vaší metodou pomoci, dokud je ještě čas.

   Zdravím....

 

S takovými dopisy nebo ústními stížnostmi se setkáváme často.

Klientka se patrně na dovolené infikovala plasmodii a mikrofilárii. Kypr, Itálie, Turecko a Řecko jsou endemickými oblastmi těchto infekcí. Počítejte s tím, že žádné komáří štípnutí, které si odnesete z těchto destinací, nezůstane bez následků. Mikrofilária jsou paraziti krve a lymfy, takže ovlivňují krevní oběh, tlak, mohou způsobovat arytmie, tachykardie, plicní nedostatečnost. Filária, a paraziti obecně, mají noční aktivitu, tím způsobují i nespavost. Bez správných léků se parazitů nezbavíte. Zkoušeli jsme to biorezonancí marně několik let. Máte-li správnou diagnostiku a kontrolujete-li naměřené pomocí vzorků příslušných léků, zjistíte snadno, že tento postup je neúčinný. Stejně tak neúčinná jsou bylinná odčervovadla, bez ohledu na to, od jaké firmy je koupíte a z jakých bylin jsou namíchána. Pokud opravdu už parazity máte, nezabere to - dokonce ani na banální dětské roupy.

Opakovaně se setkáváme s alibistickým, pohodlným, nic neriskujícím postupem desítek alternativců, kteří vyšetřují na F-SCANU, Oberonu, nebo Senzitivu, následně nabídnou jako řešení pouze nekonečné posedávání před plazmovým generátorem. Riskuje tu jedině klient, a to obsah peněženky. Sezení Vám nepomohlo? No to ale znamená, že plazmy bylo málo. Že musíte na další sezení, s jinou, lepší frekvencí. A příště ještě lepší a přesnější frekvence - donekonečna. 

Stále žasnu, že se i po desítkách a stovkách zklamání a řadě neúspěchů tento způsob alternativního ,,léčení" stále drží na trhu, a že se tím poradci stále uživí. No ale když se může u nás prodávat jako lék mořská voda a v Číně v lahvích čistý vzduch, možné je všechno. :)))

Zpět