JAK JSEM SE DOSTALA KE SVÉ PRÁCI - Marie Bulišová - Přednáška Praha 27. 6. 2015

07.07.2015 22:45

Dobrý den. Jmenuji se Marie Bulišová a pracuji jako poradce celostní medicíny v Brně.

V roce 2005 jsem se k metodě detoxikace podle Hanky Bláhové dostala poprvé, jako skoro každý poradce přes své vlastní zdravotní obtíže a problémy. Začalo to nepatrnou vyrážkou na prstě pravé ruky, jíž jsem z počátku nevěnovala žádnou pozornost. Pupínek ale mokval a zvětšoval se, tak jsem se zprvu pokusila o samoléčbu, alpou, desinfekcí, tea- tree olejíčkem. Ale pupínek se zvětšoval do plochy. Když červená ekzematická plocha zasahovala do poloviny hřbetu ruky, šla jsem na kožní. Lékařka mi to dvakrát natřela enciánovou violetí a řekla, ať už nechodím, že je to dobré. Ekzém se začal rozšiřovat k zápěstí, do dlaně, a stále mokval. V té době jsem pracovala jako masérka a bála jsem se, že přijdu o svou práci, kterou jsem měla moc ráda. Náhodou jsem potkala Hanku a svěřila se jí se svými problémy. Pozvala mně na měření a vytestovala mi bakterii ERYSIPELOTHRIX  RUSIOPATHIAE, která vyvolává červenku-tmavě červené svědivé mapy na hřbetu rukou nebo na dlaních, většinou po zápěstí, přesně jako jsem to měla já. Tuto bakterii mívají lidé, pracující se syrovým vepřovým nebo rybím masem. Já jsem s masem pracovala, v té době jsme měli doma dva velké psy a kočky, při přípravě krmení jsem jim krájela maso. Dále Hanka vytestoval ještě nějaké zvířecí i lidské hlísty. Brala jsem speciální informační kapky a antihelmintika, ruka se brzy zahojila a ekzém zmizel.

V roce 2012 jsem měla další zdravotní problém. Dcera začala pracovat v Anglii. Její nepřítomnost špatně nesu dodnes, ale tenkrát jsem z toho začala mít opravdu velké deprese, pracovat jsem mohla, mezi lidmi jsem fungovala normálně, ale jak jsem byla sama, hrůza, nemohla jsem vydržet sama se sebou, neustále jsem plakala, měla jsem pocit marnosti a beznaděje, únavu a celonoční nespavost. Jsem člověk aktivní a činorodý, chtěla jsem se z toho napřed dostat sama, začala jsem si říkat pozitivní afirmace, stále jsem si něco drmolila a přesvědčovala sama sebe, jak jsem šťastná a spokojená, ale nic pozitivního nepřišlo. Chodila jsem na SU-JOK terapie, VTR, Reiki, poradili mi spásné zázračné kapky na psychiku ze zahraničí, ale nic nepomáhalo. Jednou jsem u známých uviděla čerstvou knihu Hanky Bláhové a bleskově mi zase svitla naděje. Zatelefonovala jsem jí a dostala jsem termín. Hanka tentokrát vytestovala různé prvoky a cysty tasemnic na nervové soustavě, motolice, oblé parazity, vlasovce. Dostala jsem plán užívání informačních kapek, antihelmintik, a náš roztok. Roztok jsem milovala, včetně koupelí v něm, skákala jsem do vany už od vchodových dveří. Samozřejmě jsem jej užívala orálně. Přinášel mi obrovskou úlevu a zlepšení. Kúru antihelmintik jsem musela opakovat, trvalo skoro rok, než jsem byla zcela bez obtíží.                                                                                                                                 Z vlastních zkušeností tedy vím, že tato metoda funguje, proto jsem také začala dělat stejnou práci a dělám ji ráda. Sama jsem se přesvědčila u svých klientů, že vlastně všechna autoimunitní onemocnění a všechny nemoci s neznámou etiologií jsou případy pro nás- pro poradce, zabývající se mikrobiologií a parazity.                                                                                                                                 

Mám už pár svých vyléčených případů:                                                                                           

1. Klient 15 letý chlapec s váhou 39 kg, 8 let časté nevolnosti žaludeční a střevní, točení hlavy. Již při druhé návštěvě matka hlásí, že chlapec bez obtíží přibývá na váze. Rodinu to tak zaujalo, že se ke mně všichni objednali na konzultaci, včetně velice skeptického tatínka. Syn měl hlavně prvoky, tasemnice a hlísty.

2. Klientka ročník 1946, epilepsie, od druhé konzultace v roce 2013 bez epileptických záchvatů. Jednalo se o cysty tasemnic na CNS.

3. Klient deprese a obsese trvající 24 roků, za 18 let strávil 9,5 měsíce hospitalizace, za poslední tři roky 28x elektrošoky, 4 pokusy o sebevraždu. Měl prvoky a cysty tasemnic na CNS, nyní se klient cítí výborně, je v dobré náladě, má chuť do práce, loni koupil chalupu na Vysočině a opravuje si ji, podle jeho slov dříve absolutně nepředstavitelné.

4. Klientka s diagnózou RS, dle vyjádření jejího lékaře po ložiscích na nervové soustavě zbyly jen čmouhy.

5. Jiná klientka s RS, ročník 1954, od 15 let diagnóza RS, klientka na sobě celý život pracovala, zdravě jedla, cvičila jógu, proto tu šlo všechno docela dobře a rychle. Měla prvoky, hlísty, cysty tasemnic na mozku. Pracovala s naším roztokem, informatiky a antihelmintiky. Dnes bez obtíží.

6. Mladá klientka s atopickým ekzémem, držela různé diety, celé roky nemohla nosit krátké rukávy, protože se styděla za své ruce. Chodila 5 let k poradci, který pracoval pouze s informačními kapkami, bez výsledků. Poradce neřešil parazity, ani nepracoval s roztokem. Dnes po kúře antihelmintik na prvoky a oblovce klientka může jíst všechno, druhé léto už nosí krátké rukávy, kůži má čistou.

7. Klienti manželé vegetariáni, dobře se o sebe starali, drží krátkodobé i dlouhodobé pravidelné půsty, úbytek váhy 40 kg, ale i přesto po očistě našli v toaletě škrkavky.

Takových příběhů má každý poradce mnoho, ne všechny jdou lehce a rychle, ale při dobré a trpělivé práci klienta se výsledky dostavují.

A ještě jedna osobní zkušenost. Loni na jaře nám rekonstruovali hlavní přívod vody do domu. Na podzim jsem začala pokašlávat. Kašlala jsem čím dál tím víc, nemohla jsem spát, dusila jsem se, hlavu v zimě v noci u okna, lapala jsem po vzduchu, schody jsem vyšlapala s obrovskými obtížemi a přestávkami na odpočinek. Tenkrát jsem pochopila, proč astmatici používají kortikoidy. I když vím, jak jsou nebezpečné, kdybych je měla po ruce, brala bych je také, tak moc mi bylo zle. Žádná antihelmintika ani informatika nezabírala, nezabíral roztok. Tak jsem zase volala Hance o pomoc. Tentokrát našla ty nejzákeřnější parazity, prvoky rezistentní na chlór. Testovali jsme naši domácí vodu, prvoci byli všude, tekli mi z kohoutku v kuchyni i v koupelně, a já sama je měla v několika orgánech. Po deseti dnech užívání levného, u nás registrovaného protiprvokového léku, dnes nekašlu. Vodu si převařuju. Sama na sobě jsem se přesvědčila, že čistá voda je základ, bez ní nemůže být zdraví.  Děkuji za pozornost. 

Terapeut: Marie Bulišová

 

 

 

 

Zpět