JDE TO V KAŽDÉM VĚKU /ZÁNĚTY ŽIL, MODŘINY, NESPAVOST, ARTRÓZA III. STUPNĚ/

15.02.2016 11:13

Jmenuji se M. K.,  jsem už v důchodovém věku, a už mnoho let se zajímám o alternativní medicínu. Tento zájem mně přivedl i na přednášku

paní Ing. Hany Bláhové v Brně. Byl to první krok k tomu, abych podstoupila kúru, která člověka očistí a zbaví parazitů. Celý život mám okolo 

sebe zvířata, tak to bylo na místě.

Na doporučení jsem navštívila poradkyni paní Marii Bulišovou v Brně. 

Žádné závažné zdravotní problémy jsem neměla, ale už po pěti dnech užívání MMS a braní kapek Joalis a Naděje jsem s údivem zjistila, že mi zmizela modřina velká jako dlaň z nártu nohy. Měla jsem ji tam už několik let, už jsem ji brala jako nezvratnou součást patřící k věku, protože modřiny vídám u mnoha starších lidí. Po dalších pár dnech jsem zjistila, že mi přestaly praskat žilky na rukou a v očích. Na rukou mi žilky praskaly denně, někdy i dvakrát denně, stačilo vzít do ruky škrabku na brambory nebo nůž, a už jsem měla otok i s modřinou. Bylo to hodně obtěžující, špatně se mi s tím pracovalo, a také to bylo bolestivé. Tak toto vše se mi spravilo hned v prvních dnech, ještě než jsem začala brát tablety proti parazitům.

Při braní antihelmintik jsem náhodně poprvé zjistila, co všechno ze mne vychází, nejdříve to byli růžoví červi nestejné délky 1-1,5 cm (našla jsem v knize Deník poradce 2, strana 95 vlevo). Podruhé jsem nacházela bílé červy, tvarem i velikostí vypadali jako mouční červi.

Jak postupovala terapie, cítila jsem příliv energie, dokonce jsem si uvědomovala, jak jsem dříve chodila pomalu, za ostatními, zadýchávala se, bolelo mně koleno, artróza 3. stupně. Teď se mohu i  rozběhnout, koleno nebolí. Když vystoupím z tramvaje, jdu s davem cestujících rázným svižným krokem mezi prvními a to mi do sedmdesátky mnoho nezbývá! Takže pocitově jsem se vrátila asi o 10 let zpět a ještě jsem zhubla 4 kg, asi váha parazitů.

Také se mi velice změnil k lepšímu spánek, vůbec si nepamatuji, že bych spala v kuse 5-7 hodin, teď si musím nastavit budík, když chci vstát dříve než v 8 hodin ráno. Pokud se v noci vzbudím, hned znovu usínám. 

Také mne napadlo, když mi MMS a ostatní věci tak prospívají, že zkusím MMS i na pejskovi, sedmiletém labradorovi. Před časem nám ho někdo 

otrávil, zvracel, močil krev, ležel bezvládně, jen ty jeho smutné oči prosily o pomoc. Na veterině mu sice zachránili život, ale v pořádku nebyl.

Stále musel brát léky, když jsem mu je vysadila, abych mu ulevila od té chemie, hned nastoupily problémy, zvracel, měl průjem. Tak jsem mu začala dávat MMS, začala jsem jednou kapkou denně. Dnes je pejsek zcela v pořádku, ušetřím za veterinární péči i za léky, které mu na jedné straně pomáhaly, ale na straně druhé ubližovaly. 

Už chápu, proč se touto metodou nezabývá klasická medicína, všichni bychom tu byli zdraví a hlavně moc dlouho, protože prodlužuje a zkvalitňuje život. Dnes se cítíme oba skvěle, já i můj pes, a všem tuto ozdravnou kúru doporučuji! 

 

 

Komentář paní Marie Bulišové:

Klientka je ročník 1948, pracuje zcela samostatně a pečlivě podle pokynů a návodů. Na konzultaci byla 3x, uvidíme se ještě 1x, a to asi naposled, protože je v pořádku. Bere MMS, měla 3x kapky Joalis a Naděje, brala tablety na prvoky: plasmodia, améby, trichomonády, babesie, chilomastix, na ploché a oblé včetně filárií, vlasovce opakovaně. Má drobné hospodářství a hodně pracuje na zahrádce. Člen rodiny studuje medicínu a má zájem o alternativu, klientku podporuje. Paní hlásila velké nálezy ve stolici, po každém kole se cítila vždy lépe a lépe. Říká, že šíří osvětu a slávu MMS všude okolo sebe.
 

 

Terapeut: Marie Bulišová

Zpět