kauza paní J. - ANTIHELMINTIKA - MOJE NOVÁ NADĚJE

11.10.2016 16:21

Jmenuji se Jitka,  je mi 42 let.

Zdravá jsem vlastně nebyla nikdy. Pasivní dítě – kam mě postavili, tam mě našli. Všude bolesti, každý pohyb nepříjemný – diagnóza „růstové bolesti“. Moc dobře jsem se neučila, nic moc jsem si nedokázala zapamatovat – diagnóza „ ty na to kašleš“. Tak jsem nějak dospěla, to jde samo.

Vždy jsem věděla, že je něco moc špatně. Po třicítce se to potvrdilo – nemůžu mít děti. S tím se já nevyrovnám. Zkouším umělé oplodnění. Nepovedlo se. A tady začíná moje velmi rychlé tělesné chátrání. Dnes mi nikdo nevymluví, že umělé hormony ničí imunitu. Velmi stručně – z křečí ve vnitřnostech rychle přecházím do stavu neschopnosti strávit normální jídlo. Po několika letech jsem slušně podvyživená. A jako bonus jsem od čtyřiceti let v přechodu.

Od roku 2010 na popud milé kolegyně v práci pátrám v alternativní medicíně. Zkouším, co mi přijde do cesty – gemmoterapii paní Podhorné, pracuji na psychice, čaje na míru bylináře Pavla Kindla – ty moc pomohly, ale bohužel už nejsou k mání, takže zase sešup do krize. V roce 2015 přišly problémy se spaním, 2016 už skoro nespím, je ze mě troska.

V červnu 2016 mi kolegyně v práci, paní RNDr. Špaková, půjčuje knihu paní Ing. Bláhové. Mám radost z nové naděje, objednávám se k paní Šilingerové do Písku.

Měření ukazuje, že prý je to síla, co si s sebou tahám. Věřím tomu – cítím se tak, těžko přežívám. Začínám kapičkami Joalis, když dorazily předepsané léky, zkouším domluvené jednorázové odčervení.

Neuvěřitelné, nepopsatelné!                                                                                               

Nikdy jsem nebyla tak lehká, svěží, činorodá, plná radosti, klidu, štěstí…..

Jsem v šoku z poznání jaké to je – být zdravá. Bohužel to vydrželo jen týden, než se vylíhli noví mučitelé. Ale byl to pro mě důležitý poznatek. Už vím, že střeva bolí do celého těla – do pravého podžebří, vaječníků, močového měchýře, do kříže, kostrče, brní celá pravá ruka, třesou se nohy i ruce slabostí. Dochází mi Joalisky, snížila jsem předepsaných 10 kapek na 3-5, ať mi ještě vydrží. Byla to dobrá volba, během dvou dnů je mi výrazně lépe. Pokračuji podle rozpisu a moc se těším na život bez mučivých potvor.

Paní Šilingerová mi v polovině srpna 2016 dala tyto kapky:

MINDREN, FATIG, ANTIVEX, FSME, SPIROBOR, PARA-PARA, MIHERB

Naměřila:                                                                                                                      

SLEZINA - Škrkavky, Vlasovci                                                                                     

LAČNÍK, tračník příčný a sestupný – Vlasovci, Svalovec, Tenkohlavec(Trichuris)                                                                                                                  

ŽALUDEK –Škrkavky, Vlasovci, Tasemnice dětská                                                                       

SRDCE, Kůže, Žíly – všude Vlasovci

Dále není v pořádku:   Hypothalamus, Hypofýza, Pobřišnice, CNS

Mám připravenou instalaci UV lampy a Persteril.

Děkuji celému vašemu kolektivu za vaši práci a za šanci, kterou lidem nabízíte, a přeji hodně síly.

Jitka 

Zpět