Kauza paní V.- Odstranění orgánu a radioterapie ještě není zárukou kvalitního a plnohodnotného života…

18.05.2016 17:09

Odstranění orgánu a radioterapie  ještě není zárukou kvalitního a plnohodnotného  života…

Na podzim 2011 jsem podstoupila těžkou operaci karcinomu dělohy vč. odstranění lymfatickým uzlin. Následovala radioterapie, léčba lymfo drenážemi, kterými jsem bojovala s lymfedémem nohou, který se u mě po operaci objevil, a další doplňková léčba, kterou jsem si sama vybrala. Stav se pomalu upravoval, ale vězte, že nápor na psychiku a myšlení byl hrozný. Sama bych to nepřekonala, kdybych neměla oporu ve své rodině, vnucích, zeťovi a hlavně dceři a ve svých blízkých přátelích.

Další rána přišla po dvou letech, v roce 2013 – dg. fraktura stydkého komplexu (zlomenina obou ramének stydké kosti, osteonekróza kosti, osteoporóza), pravděpodobně v důsledku radioterapie. Zůstala jsem na opoře francouzských holí a život se mi zase začal „hroutit“. K jedné nemoci přibyla druhá. K mému štěstí nastoupili na pomoc opět moji nejbližší vč. lékařských přátel. Tzv. „mě nakopli“ a já chtěla na sobě pracovat!!!

Tak to všechno začalo:

-          rehabilitační ústav

-          preparát Prolia na podporu zcelení kosti od mého revmatologa a ortopeda

-          doplňky stravy jako vitamin D3, vápník, Ovosan, Starlife, Energy…

-          vyšetření, prohlídky, UZ, konzultace každé maličkosti

-          pravidelné cvičení a masáže..

… a hlavně naučit se „prát s nemocí a s osudem“.

Po roce snažení a zápasu na francouzských holích, které mě „údajně“ měly zůstat a bez jejich pomoci bych nemohla chodit, dcera objevila metodu ing. Bláhové a přístroj SALVIA na měření patogenů, které negativně působí na organismus a pak si s ním, zejména pokud je vysláblý,  dělají „co chtějí“, usídlí se v něm a vycucávají ho.

Po úvaze a rozhodnutí jsem se dostala k pí. Alence Prusenovské, zkonzultovala s ní veškeré své problémy a potíže. Nasadila mi léčbu informatiky, vlaštovičníkem, roztokem a doporučila antihelmintika, přičemž kromě celkového očištění od „běžných“ parazitů jako zásadní viděla problém zbavit se prvoků a  malárie, kterou jsem měla mimo jiné i v kostní dřeni, vlasovců v lymfě a zbytků různých chemických látek v těle po radioterapii.

Kůry jsem opakovala několikrát a zejména začátky nebyly vůbec růžové – nespavost, pocit bdělost, úzkosti, strachů, únavy, nesoustředění, nevolnosti, bolesti žaludku, pálení v pochvě, bolesti v tříslech… K paní Prusenovské jsem docházela pravidelně a často s ní konzultovala i po telefonu. Postupně se můj stav zlepšoval. Souběžně jsem pokračovala ve cvičení a lymfodrenážích a francouzské hole jsem odhodila.  Největším darem a radostí pro mě bylo, kdy můj ortoped na poslední kontrole prohlásil, že kost sice není srostlá, ale je dostatečně zahuštěna a stabilizovaná a mohu chodit bez berlí. Občas si dokonce na koncert vezmu lodičky s nízkým podpatkemJ.

                                                                                                                                                            Š.V.

Komentář A.P.:


  Paní ke mně přišla sice o francouzské holi, unavená, ale s obrovskou vnitřní silou a odhodláním vrátit se plnohodnotně do života. Při prvním zjišťování zátěží jsme našly úplně všechno…Od krevních prvoků, přes prvoky, rezistentní prvoky, vlasovce, hlísty, ploché červy, borelie, viry, zbytky radioterapie a léků… To vše bylo třeba odstranit. Upozornila jsem, že to nebude jednoduché a hlavně rychlé. Chce to výdrž a odhodlání, ale to klientka již na první pohled měla. Také jsem trvala na tom, že v průběhu detoxikace se mnou bude komunikovat a dávat mi zpětnou vazbu. Prošla opakovaně kompletní  detoxikační kůrou, při které jsme postupně vše odstranily pomocí roztoku, informatik a antihelmintik. Momentálně už jen dočišťujeme poslední zbytky zátěží.

Květen 2016:   Detoxikační mapu máme prázdnou-detoxikace ukončena.

 

 

Zpět