Kontrolní a soudní úřady osvobodily maminku autistického dítěte a prohlásily, že oxid chloričitý podávaný dítěti není toxický!

05.06.2016 08:24

3.6. 2016

Dobrá zpráva pro víkend i další dny a především pro rodiče a děti.

Vynikajúca správa zo skupiny CD AUTISM 
Helena Begenisic-Schlachter - Chorvátsko pre CD Autism
3.6. 2016

V skupine cd autism, ktorá dáva CDH deťom podla protokolu, ktorý vypracovala Kerri Rivera spolu s Andreasom Kalckerom, mamička z Chorvátska, bola obvinená, že svojmu dieťaťu dáva savo a zhoršuje mu zdravotný stav, normálne ju predviedli na políciu na výsluch a obvinili ju. Včera mala súd a súd vyhlásil: "Chorvátky súdný toxikologický ústav po troch mesiacoch testovania CDH podla protokolu Kerri Rivera a takisto Chorvátsky ústav pre verejné zdravie po mesačnom testovaní CDH vyhlásily, že CDH (v používaných koncentracích) nie je toxické a zdraviu nebezpečné." Oslobodili ju, súd vyhrala a je to čierne na bielom. Takže tento boj vyhrala pre nás všetkých. Dá dokopy všetky papiere a dá ich k dispozícii, pre všetkých rodičov autistických detí, ktorí by mali problémy s úradmi kvoli CD (oxidu chloričitému)...

Helena k tomuto případu v komentáři dodává, že VLASTNĚ DĚKUJE VŠEM TROLŮM A UDAVAČŮM, KTEŘÍ JI NAHLÁSILI NA POLICII A ŽALOVALI U SOUDU, KTERÝ PAK MUSEL UDĚLAT NEZÁVISLÉ TOXIKOLOGICKÉ TESTY NA OXID CHLORIČITÝ....

originál text zo skupiny CD AUTISM 
od Helena Begenisic-Schlachter - Chorvátsko pre CD Autism ·
VIP post!
Please read this carefully! WE WON THE COURT!!!!! Now official : croatian forensic toxicology center Josip Vučelić said after 3 months of making tests on CD - not toxic and can't do no harm if you follow the instructions Kerri made! Also Croatian institution for public health said after one month of testing: not toxic and no possible harm! I will put all papers inside files section when I get them, I hope tomorrow or next week, but this means: NO ONE AFTER ME WINNING CAN'T BE SUED FOR USING CD! THE COURT SAID: NOT TOXIC AND NO POSSIBLE HARM! So, be free from today, take my papers everywhere and no more fear. I won this for all of you! And now - payback time!

 

4.6. 2016

 

PŘÍBĚH MÁMY AUTISTICKÝCH DĚTÍ Z CHORVATSKA 2016
PODĚKOVÁNÍ POLICII A SOCIÁLNÍM PRACOVNÍKŮM
A PŘEDEVŠÍM VELKÉ DÍKY KERRI RIVEŘE

Helena Begenisic-Schlachter dnes odpoledne zveřejnila svůj příběh ve skupině CD Autism. Reagovala tak na záplavu mailů, telefonátů a facebookových zpráv, které za posledních 24 h dostala, když zveřejnila zprávu, že vyhrála soud ve věci toxicity oxidu chloričitého, který podávala svým dvěma autistickým dětem. Text není doslovně přeložen, je to jen velmi volné přetlumočení toho, co mne zaujalo a připadalo podstatné.

Mé jméno je Helena, bydlím v Chorvatsku, v Dubrovníku poblíž policejního centra. Jsem vdaná, mám 3 děti, z toho dva s autismem a s ADHD. Můj manžel je z Francie a máme dvojí státní příslušnost. Jsem majitelkou střediska a turistické agentury St. Ana Adrenalin park a pracuji již 3 roky zdarma s dětmi se speciálními potřebami.

Moji synové - Filip a Daniel - se začali velmi zhoršovat tři dny po MMR vakcíně. Filip se zhoršil katastrofálně a Daniel jen částečně a postihlo ho ADHD. Filip měl dle hodnot ATEC hodnoty přes 140 a Daniel kolem 80 bodů.

Máme peníze, tak jsme zkusili všechno, co se dalo. Většina odborníků v Chorvatsku mne dobře zná, všechny jsme je navštílili. Děti mají i soukromého defectologa - specialistu na autismus, který s nimi pracuje 6 let. Filip začal mít po MMR vakcíně také zažívací potíže a neustále průjmy, které trvaly 7 let. Náš expert na autismus Gordan Martinovič odvedl s Filipem a Danielem skvělou práci. Když jsme začali protokol podle Kerri Rivera s oxidem chloričitým, měl Filip hodnoty ATEC už jen 93 a Daniel 38 bodů. Trvalo mi 8 měsíců, než jsem shromáždila všechny informace o oxidu chloričitém a protokolech od Kerri Rivery. Naštěstí jsem měla po ruce souseda, který je expert na chemii. Konzultovala jsem to s pediatrem a dostala od něho požehnání. I s naším odborníkem jsem vše probrali, abychom mohli sledovat pokroky v léčbě.

Filip se po nasazení diety začal ihned zlepšovat. Zastavil se průjem a také hyperaktivita. A po 3 až 4 kapkách roztoku oxidu chloričitého začal mluvit, předtím celou dobu nemluvil. Přestala u něho nespavost a také přestal křičet.

A proč jsem se s tím rozhodla vyjít na veřejnost? Protože Kerri Rivera potřebovala pomoci - množily se na ní útoky (skeptiků) z celého světa, aby své činnosti zanechala. A také potřebovaly pomoci děti v mé zemi, z nichž je hodně postižených. A tak začala válka...

Na facebooku existují lidé, kteří sledují jiné, když se snaží svým dětem a blízkým pomoci. U nás v Chorvatsku jsou to i někteří doktoři ze Srbska a mezi nimi i Vladimír Cimerman a ti jsou proti všem a proti všemu. Když uvidí na facebooku, že piješ bylinkový čaj, protože máš rýmu a nebereš u toho farmaceutické léky, udělají všechno proto, aby ti zničili život. Jsou šílení, zlí a nebezpeční. Byla jsem pro ně velmi snadným cílem.

Všechny možné úřady v Chorvatsku - policie, soudy, sociálka - dostaly dopisy, že je potřeba mne zavřít do vězení za týrání dětí a odsoudit mne jako pedofila.

Veřejný obhájce dětí musel na udání reagovat a zažalovat mne. Kriminální oddělení policie vtrhlo do našeho domu a začalo vyšetřování, které řídil pan Tikvica. Když však Policie na vlastní oči viděla, že je náš Filip v mnohem lepším stavu, než dřív, rozhodla se nás Policie chránit. Jsem pyšná na naši Policii.

Pak přišla na řadu sociálka. Sociální pracovníci také viděli, jak se Filip změnil k lepšímu, z čehož měli radost a chránili nás také.

Oxid chloričitý skončil u soudních znalců v Záhřebu. Museli jsme najmout právníky, abychom ochránili naši rodinu a dokázali, že máme pravdu, že Filipa naše postupy léčí a že oxid chloričitý v podávaných dávkách a koncentracích není nebezpečný. Najali jsme si ty nejlepší právníky na světě :-) pana Vedrana Belina a pana Vidoviče, kterým patří velká pusa.

Mezi vyšetřováním jsme synům podávali jen byliny, než proces skončí. Absolvovali jsme všechny druhy testů (na soudní příkaz jsme museli) a všechny testy prokázaly, že Filip ztrácí všechny příznaky autismu a nenašly se žádné vedlejší účinky, žádné poškození. Museli jsme však vytrpět ze všech stran útoky médií po dobu 5 týdnů, kdy se o nás psalo a hovořilo ve všech zprávách a ve všech novinách a časopisech, tak jak si to přála skupina skeptiků ze Srbska, která proti nám poštvala všechna média.
V souvislosti s touto kauzou byla znovu napadána a obviňována Kerri Rivera. Policie vše monitorovala, včetně nenávistných projevů skeptiků a útoků na naši rodinu a Kerri Riveru.

Nakonec se stal zázrak. Vyhráli jsme soud. Díky velké publicitě začalo užívat protokoly s oxidem chloričitým dalších 2000 dětí v Chrovatsku a v Srbsku. 

Takže jsme nyní volní a míč jen na naší straně.

A teď o Kerri. Ona byla vybrána pro svou roli a pomoc autistickým dětem ještě dřív, než se narodila. Občas se můžete pokusit utéct z kříže, který jste dostali, ale nakonec vás váš osud stejně nemine. Kerri se po velkých a nenávistných útocích na svou osobu stáhla z veřejnosti, ale nemám žádné pochybnosti o tom, že se na scénu zase vrátí, až bude připravená. Pro mne je Kerri největší člověk, jakého jsme zatím potkala. Obětovala svůj život pro ostatní a to má obrovskou cenu. Patří ji ta největší odměna.

Ptáte se, zda jsem se bála? Nebála jsem se. Od začátku jsem věděla, že oxid chloričitý je vpořádku. Už proto, že 1/3 lidí v Dubrovníku jsou uživatelé oxidu chloričitého. Alespoň 1/3 lidí u nás ho za posledních 10 let vyzkoušela, ať na nemoci, nebo jako prevenci a nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky. I má matka se díky tomu dnes cítí o 20 let mladší :-) Vypadá to, že budeme díky oxidu chloričitému nejzdravější národ na světě :-) A kdo neví, že je oxid chloričitý skvělý? Snad jen idioti...

Takže, miluji vás všechny. Nenechte se špatnými lidmi manipulovat ani zastrašit. Správné věci si nakonec svou cestu najdou!
Velké objetí pro Vás všechny.

Helena z Dubrovníku

 

 

 

 

Zpět