MALÝ KRůČEK K PRAVDĚ S VELKÝM VÝZNAMEM a má úvaha na téma ClO2 jako léku.

05.06.2016 08:02

Navzdory v článku uvedeným neskutečným lžím a pomluvám v článku – viz poslední odkaz – jsem zastáncempoužívání

roztoku kysličníku chloričitého jako léku ať v původní formě jako MMS, nebo novější CDS2.

Je třeba pouze dbát na přiměřenost dávek a účelnost použití. Nic lepšího = efektivnějšího a bezpečnějšího ještě nikdo nevymyslel a stěží někdy vymyslí. Uživatele, kteří na vlastní pěst tento LÉK vyzkoušeli a ve stále větší míře užívají, nikdo neodradí, ba právě naopak.  SPZI nemá právo nikoho varovat, natož pokutovat (mám od ní již dávno potvrzeno), neboť nemá a nemůže mít žádné důkazy o škodlivosti. Opak mohu poměrně snadno vždy prokázat já, jako chemik a uživatel, a také nespočet jiných experimentátorů. Také mohu (nejen já) snadno dovodit, čemu nehorázná pomlouvačná kampaň slouží a komu (pacientům) škodí.!

Je to jen mnoho povyku pro nic. Co třeba takový Warfarin https://trombofilik.cz/warfarin/,  nitroglycerinhttps://www.ontola.com/cs/di/nitroglycerin , nikdy neschválený Aspirin https://cs.wikipedia.org/wiki/Kyselina_acetylsalicylov%C3%A1 !?

Co varovné příbalové letáky na kdejaký schválený mnohonásobně předražený lék!? Kolik jen lidských životů a poškozených pacientů mají schválená a předepisovaná léčiva na svědomí. Kdo má přehled, ten raději sáhne po přírodních látkách. Proč tedy jsou zakázány a pokutovány LÉČIVÉ bylinky? Komu to vše slouží? Co vše si ještě od EU necháme líbit? Všichni to víme a navenek mlčíme. Za velké peníze se dá koupit a prodat vše a podplatitkaždého a tak se to (žel) i děje.! Posloužím zase jediným příkladem, který je přímo ukázkový https://janochinfo.cz/nemoci/john_virapen.html 

Všem rozumným uživatelům “bělidla”Veselý obličej  přeji dobré zdraví a vždy dobrou mysl. S pozdravem Josef Čáp

https://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/autism-potentially-lethal-bleach-cure-feared-to-have-spread-to-britain-a6744291.html

Dále již jen kopíruji z FB:

KONTROLNÍ A SOUDNÍ ÚŘADY OSVOBODILY MAMINKU AUTISTICKÉHO DÍTĚTE
A PROHLÁSILY, ŽE OXID CHLORIČITÝ PODÁVANÝ DÍTĚTI 
NENÍ TOXICKÝ ! 
:-)

Dobrá zpráva pro víkend i další dny a především pro rodiče a děti.

Vynikajúca správa zo skupiny CD AUTISM 
Helena Begenisic-Schlachter - Chorvátsko pre CD Autism
3.6. 2016

V skupine cd autism, ktorá dáva CDH deťom podla protokolu, ktorý vypracovala Kerri Rivera spolu s Andreasom Kalckerom, mamička z Chorvátska, bola obvinená, že svojmu dieťaťu dáva savo a zhoršuje mu zdravotný stav, normálne ju predviedli na políciu na výsluch a obvinili ju. Včera mala súd a súd vyhlásil: "Chorvátky súdný toxikologický ústav po troch mesiacoch testovania CDH podla protokolu Kerri Rivera a takisto Chorvátsky ústav pre verejné zdravie po mesačnom testovaní CDH vyhlásily, že CDH (v používaných koncentracích) nie je toxické a zdraviu nebezpečné. Oslobodili ju, súd vyhrala a je to čierne na bielom. Takže tento boj vyhrala pre nás všetkých. Dá dokopy všetky papiere a dá ich k dispozícii, pre všetkých rodičov autistických detí, ktorí by mali problémy s úradmi kvoli CD (oxidu chloričitému)..."

originál text zo skupiny CD AUTISM 
od Helena Begenisic-Schlachter - Chorvátsko pre CD Autism ·
VIP post!
Please read this carefully! WE WON THE COURT!!!!! Now official : croatian forensic toxicology center Josip Vučelić said after 3 months of making tests on CD - not toxic and can't do no harm if you follow the instructions Kerri made! Also Croatian institution for public health said after one month of testing: not toxic and no possible harm! I will put all papers inside files section when I get them, I hope tomorrow or next week, but this means: NO ONE AFTER ME WINNING CAN'T BE SUED FOR USING CD! THE COURT SAID: NOT TOXIC AND NO POSSIBLE HARM! So, be free from today, take my papers everywhere and no more fear. I won this for all of you! And now - payback time!

Zpět