MIGRÉNY, ŽENSKÉ VÝTOKY, DĚTSKÉ ROUPY

07.07.2015 11:52

Moje trápení začalo krátce po narození druhé dcery.

Trpěla jsem neustálými, stále se opakujícími vaginálními záněty a mykózami. Mívala jsem únavu, migrény- na ty jsem trpěla od dětství. Když se k tomu přidala ještě nákazu dětskými roupy, které asi děti přinesly ze školky, to už jsem byla zoufalá. Dcery se jich zbavily rychle, u manžela se ani neobjevily, zato já jsem se jich nemohla zbavit.  Běhala jsem od jednoho doktora ke druhému. Gynekolog mi řekl, že mám Candidu albicans, děla mi nějaké kapky na míru, dával mi různé léky a masti, antibiotika, skončila jsem s plastikou děložního hrdla. Zmírnily to léky: Diflukan, Prokanazol, Pimafukort. Poslední lék mi dala lékařka na kožním, když se zhrozila, v jakém jsem stavu.  V oblasti gynekologie nastalo výrazné zlepšení, ale roupů se ne a ne zbavit. Tak jsem se v tom plácala skoro 10 let. Když se ještě dalo volně koupit Pyrvinium, tak to ještě šlo, ale když už byl pak jen Vermox a na předpis, bylo to horší. Lékař mi ho nechtěl předepsat, protože se ve stolici nic nenašlo, ale já je přeci viděla na vlastní oči. Zažívala jsem samé trapné a ponižující situace. Bylo mi naznačováno, ať si pořádně umývám ruce, a že jsem paranoidní. Nemohla jsem se s takovým delikátním problémem ani nikomu svěřit, aby mi poradil.  Naštěstí díky internetu jsem vzala věci do svých rukou a začala pátrat. Nestačila jsem se divit, co v našem těle může všechno žít. A pak už to šlo velmi rychle, zavolala jsem paní Bláhové a ta mi dala doporučení na skvělou terapeutku paní Marii Bulišovou z Brna. Vyměřila mi celou řadu parazitů, roupy také, i když je opakovaně nenašli vystudovaní odborníci!!! Na její radu jsem začala užívat roztok, koupele- ty mi brzo a výrazně pomohly se záněty. Absolvovala jsem odčervovací kúru, brala jsem kapky Joalis i Naděje. Po této terapii se začalo vše rychle zlepšovat. Zmizelo pocení, bolesti hlavy, břicha, nadýmání, zácpa, bolestivá menstruace a další potíže. Hlavně však zmizeli roupi. Kúru jsem dvakrát opakovala. Po dlouhé době se cítím lehká a šťastná. Moc mne ale trápí, že se manžel odmítá léčit, za ty roky jsme si toho museli hodně předat. Tvrdí, že se cítí naprosto zdravý a fit, takže počítám s tím, že se u paní Bulišové ještě budu muset objevit. Přivedla jsem k ní i mladší dceru. Začínáme s terapií. Když vím, že existuje pomoc, chci alespoň svoje děti ušetřit současného i budoucího trápení. A tímto chci poděkovat všem terapeutům, kteří dělají tak záslužnou práci. Dávají lidem naději a nezakládají je do složky ,,beznadějný případ.“

 

Komentář paní Bulišové:                                                                                        

Klientka je spokojená a překvapená, kolik se vyřešilo problémů,    pátá konzultace byla poslední, naměřila jsem: améby, plasmodia, Chilommasnix.mesnilii, lamblie, trichomonády, motolice, Echinoccus granulosus, škrkavky, roupy, filaria, plísně, Chlamydie pneumonie, borrelie, leptospira, HHV, polyomaviry.

Klientka brala roztok, tablety na prvoky, ploché, 1x velkou večerní dávku antiparazitik na ploché červy. Na oblé a vlasovce brala léky opakovaně. Informatiky jsme čistily CNS, periferní a vegetativní nervový systém, gynekologické, močové ústrojí, lymfu, oko, štítnou žlázu. Manžel bral tablety na prvoky a informatika na nervovou soustavu. 

Terapeut: Marie Bulišová

 

 

 

 

Zpět