Můj vyhraný boj s parazity ve 22 letech

05.09.2015 22:20

Vše to začalo v červenci loňského roku 2014, kdy pro mě museli přijet rodiče do restaurace a odvézt mě do nemocnice kvůli šílené bolesti pod kolenem, která vystřelovala do paty a do třísla. Nemohla jsem se na nohu postavit. V nemocnici mi udělali ultrazvuk a rentgen, ale vše mi vyšlo v pořádku. Bolest trvala asi 4 dny a za týden, kdy jsem měla přijít na kontrolu, jsem o bolesti vůbec nevěděla. Myslela jsem si, že bolest nohy byla z únavy, protože stejný měsíc jsem si otevřela vlastní kadeřnictví, takže nohy byly celkem namáhané. Zhruba měsíc po té mě začaly bolet a natékat prsty na rukou – vždy jen jeden, nemohla jsem prst ohnout ani s ním hýbat. Trvalo to kolem tří dnů, bolest ustála. Poté mě začalo bolet rameno, bolesti byly opravdu strašné a k nevydržení, přes den jsem se snažila ramenem hýbat co nejméně a brala jsem si prášky na potlačení bolesti (brufen), prášky na bolest stejně nezabíraly. Bolest to byla taková, že jsem měla pocit jako by mi někdo lámal kosti, nemohla jsem stát, sedět, ani ležet. Zkoušela jsem rameno chladit, i nahřívat ale bez výsledku. V noci jsem spala pár hodin (3-4) jinak jsem chodila bezradně po domě a byla na pokraji všech sil.

 Věděla jsem, že své problémy musím začít urychleně řešit, protože jsem pozorovala, že bolesti se vracely čím dál dříve a stupňovaly se, už to nebyly jen bolesti kloubů ,ale i pocit těžkosti končetiny, otoky, nehybnost, vystouplé žíly, zarudlost. Divné mi bylo, že bolest trvala vždy 3 - 4 dny a poté úplně ustoupila a přesunula se na jiné místo.

 Protože jsem se už v minulosti zajímala o MMS a parazity, věděla jsem, že tělo každého člověka ukrývá spoustu parazitů a pokud se přemnoží, dokážou člověku vyvolat různé problémy, tak jsem se vydala na infekční, kde mi dělali testy na boreliózu a jiné nemoci, brali mi krev, kterou posílali na různá vyšetření. Vzhledem k tomu, že máme doma pejska, jsem věřila, že mi něco najdou a moje léčba začne. Bohužel jsem se spletla, všechny testy mě vyšly naprosto čistě. Na jednu stranu jsem byla ráda, že jsem "zdravá" ale na druhou jsem věděla, že v mém těle není něco v pořádku a musí se přijít na příčinu toho, co mě moje bolesti způsobilo. Proto další cesta vedla na revmatologii, řekla jsem lékaři moje problémy a ten se na mě díval, jako bych si vše vymýšlela. Prohlídl mi klouby a oznámil, že mám začínající artrózu, ale to má prý skoro každý (podotýkám, že je mi 22 let), vzali mi krev s tím že si mám zavolat na výsledky – vše bylo v pořádku, pouze jsem měla mírně zvýšený revmatoidní soubor. Jediné co mi na bolesti předepsal, byl Nimesil. Za ten jsem byla opravdu vděčná, protože to byl jediný lék, který mi pomohl od bolesti, a já jsem díky němu mohla fungovat v práci. Lék to byl opravdu účinný, ale pouze na potlačení bolesti, nikoli na odstranění příčiny, proto mé bolesti dále přetrvávaly a já už nevěděla kam dál. Další cesta vedla k obvodnímu lékaři, kde mi pan doktor napsal žádanku na odběr krve a moči na několik vyšetření, vše ale bylo úplně v pořádku, jako předešlé vyšetření. Věděla jsem, že více testů krve už mi snad nikdo udělat nemůže, protože jsem měla testy snad na vše, co šlo. Když se mi ale bolesti zhoršovaly a já šla opět na revmatologii, tak jsem si začala připadat jako bych si mé problémy vymýšlela. Měla jsem pocit, že už to nechce nikdo řešit, protože mám testy v pořádku, takže není možné, aby mě něco pořád bolelo. Od pana doktora jsem dostala léky – cytostatika, které by mému tělu daly opravdu pořádně zabrat, jsou to léky, které se dávají onkologicky nemocným lidem.

 Po přetlumočení mým rodičům mě z toho maminka zrazovala a chtěla, abych jako poslední možnost vyzkoušela paní Ing. Bláhovou, o které četla spoustu článků v časopisu Regena. Ten den jsem pročetla spoustu diskuzí o tom, co paraziti dokážou způsobit a dle toho jsem si uvědomila, že to bude nejspíš i můj problém. Druhý den jsem volala paní Bláhové, která mě ujistila, že s největší pravděpodobností se jedná právě o parazity a odkázala mě na poradkyni paní Bulišovou se kterou jsem začala řešit mé problémy a konečně se dostavily výsledky.

 Po zkontrolování přístrojem mě našla parazity, kteří mi napadali klouby. Byla jsem vyděšená, kolik jsem jich v sobě měla, a popravdě jsem se obávala, jestli se jich vůbec někdy zbavím. Paní Bulišová mi doporučila kapky Joalis a Naděje, ke kterým jsem měla ještě užívat MMS. K mému překvapení se výsledky dostavily už po měsíci, i když mě paní Bulišová říkala, že to může trvat i několik měsíců. Kapky i prášky jsem brala přesně dle předpisu, což je u této léčby hodně důležité. Začátkem léčby jsem si začala zapisovat, kdy mě co bolí, abych měla přehled o mých bolestech. Začátek léčby byl 26. dubna. Květen jsem si ještě protrpěla s bolestmi, které jsem řešila Nimesilem. Začátkem června jsem pocítila velkou úlevu a bolesti se dostavovaly čím dál méně. 28. srpna jsem měla kontrolu u paní Bulišové a výsledkem jsem byla nadšená, protože potvrdily to, že většiny parazitů jsem se zbavila. Pár mi jich tam ale ještě zbylo, tak jsem dostala další kapky a léky, které by mě měly zbavit těchto potvor nadobro. Dnes je 2. září a já se cítím naprosto zdravá. Tuto léčbu doporučuji každému, kdo má nějaké problémy a všichni mu tvrdí, že je zdráv, i když tomu tak není.

Jsem vděčná paní Bulišové, která našla léky právě na mé potíže a moc mi pomohla. Jsem moc ráda, že mě mí rodiče v této léčbě od začátku podporovali a šli do toho boje se mnou a já si můžu užívat života jako dříve.

m.

Zpět