Ostruha patní kosti

07.07.2015 11:54

Moje zaměstnání je fyzicky náročné, potřebuji každý den hodně chodit. Asi před dvěma lety mne začalo pobolívat pravé chodidlo. O návštěvě lékaře jsem ani neuvažoval, myslel jsem si, že to rozchodím, nebo dokonce rozběhám. Bolestivost se však spíše stupňovala. Jednou jsem si postěžoval před kolegy, dozvěděl jsem se, že je to ostruha patní, trpí na to hodně lidí a špatně se to léčí.

Začal jsem používat kvalitnější, měkkou obuv, bolest zůstávala. Pořídil jsem si patní vložky – podpatěnky kožené, pak dokonce i dvě na sobě, pak ještě podpatěnky gelové, daleko dražší. Bolest zůstávala, snad se i zvyšovala. Na jaře jsem navštívil poradkyni detoxikační medicíny, paní Bulišovou v Brně.

Na její radu jsem začal užívat roztok 2x denně 4 kapky orálně i koupele s roztokem, ze začátku 1-2x týdně. Podstoupil jsem celou odčervovací kúru na prvoky, ploché, oblé parazity a na vlasovce, dostal jsem také informační kapky, které jsem poctivě využíval. Celá kúra byla naplánovaná asi na dva měsíce, ale já pocítil úlevu již za 3-4 týdny, a od té doby mám po problému. Podpatěnky jsou dávno odloženy. Opatrně jsem vyzkoušel, otestoval všechny boty, i ty tvrdší, pata je úplně v pořádku.

 

 

Komentář paní B:„Slovník medicíny: Calcar calcanei – ostruha patní kosti, kostěný výrůstek v místě úponu šlach na kost patní. Může být zdrojem bolesti při chůzi“ V celém těle naměřeno: Giardia intestinalis, Fasciola hepatica, Dirofilaria repens, Enterobius vermicularis, Toxocara canis, borrelie, Brucella canis, chlamydie, leptospira, aphtoviry, virus Visna-Maedi, virus příušnic, HHV.                                                                     

Klient bral roztok, antihelmintika, informační kapky, dnes je bez obtíží. 

 

Terapeut: Marie Bulišová

 

 

Zpět