Roztroušená skleróza - kauza T.I.

07.06.2015 22:45

V době kdy mi byla diagnostikována RS, jsem tuto nemoc nejdříve vůbec nechápala a hlavně ji nepřijala. Na první návštěva v RS centru jsem byla tak šokována neosobním přístupem lékaře a zažila pocit takové bezmoci a bezvýchodnosti, že jsem usoudila, že se radši zabiji, než žít s touto nemocí. Opravdu v takovém stavu jsem z RS centra přijela domů. Nakonec jsem se vzpamatovala a rozhodla se pro detoxikaci. Všechno jsem si v hlavě srovnala a ujistila se, že moje cesta je jediná správná. Budu opět zdravá! Neustále jsem si pouštěla video z konference terapeutů s paní Bláhovou, abych se utvrdila v tom, že dělám správně.

Vyměnila jsem detoxikačního poradce, protože moje první volba nebyla správná. Tvrdila sice, že spolupracuje s paní Bláhovou, ale její metody neodpovídaly, způsobu doporučené léčby.

Byla mi doporučena paní Iveta Polly Belušová, u které postupuji celkovou detoxikaci. Začátky nebyly vůbec jednoduché a slova „Vydržte, jste na začátku…“ mě provázela celé první měsíce detoxikace.

S postupem času se vše pomalu zlepšovalo. A opravdu, po zmírnění vlasovcové ataky v těle, se cítím jako jiný člověk. Pochopitelně s očistou těla přichází i očista ducha. Vyplouvají napovrch různé situace a skutky, které je třeba zhodnotit a zpracovat a jít dále. Jenže někdy rozhovory, které jsem vedla sama se sebou, nepřinášely žádný výsledek a pohybovala jsem se v začarovaném kruhu. Doléhala na mě tíha detoxikace a já potřebovala nějakou kontaktní osobu, která prodělává to samé co já.

Dostala jsem telefonní číslo paní N.G. a to byl pro mě zásadní zlom. V hlavě jsem měla sice vidinu mého spokojeného života, který jsem započala, ale zároveň jsem ztratila pevnou půdu pod nohama, protože jsem nechápala, proč mě nemoc zastihla. V našich rozhovorech se od detoxikační problematiky přešlo i na osobní věci. Vždy jsem to byla já, kdo dokázal poradit, ale ted´jsem byla ztracená a bezradná. Po pár rozhovorech jsem se postupně začala nacházet, začala si věřit a zároveň pochopila tuto nemoc. Začala jsem pracovat se svoji energií a hlavně se svými myšlenkami a podvědomím. Je přece dokázáno, že naše myšlení je schopné ovlivnit naše DNA. Dnes již vím, že jsem zdravá, štástná a spokojená.

Komentář IPB - Začaly jsme běžnou detoxikací, ale neměla jsem v té době čas na terapeutická sezení, proto jsem byla vděčná za N.G.

Komentář NG – poradna pro RS Naše první konzultace byla zaměřená všeobecně, to znamená, že jsem paní vysvětlila a ukázala jiný pohled na RS. Směrovala jí tak, aby odkryla svůj vlastní postoj, který už měla, ale znemožňoval jí to strach věřit úplně sama sobě. Podařilo se. Otevřela se a pak již přesně věděla s pocitem jistoty, co RS pro ni znamená. Při dalších konzultacích jsme se již zaměřily na ní samotnou, odstranily příčiny, které ji znemožňovaly v uzdravování. Dále se zaměřily na odstranění myšlenek, které již s ní nesouzněly, určila si nové pozitivní. Pochopila, jak slova mají důležitost v životě, začala používat slova vědomě tak, aby vše s ní souznilo. Momentálně se zaměřujeme na to, aby se dál paní rozvíjela a objevovala pravé já. Dělá veliké pokroky, které cítí, vnímá a prožívá je. Gratuluji. NG

Komentář IPB – v současné době již paní T.I. chodí do práce, jezdí na kole a užívá si života.

 

Terapeut: Iveta Polly Belušová

 

 

 

Zpět