Roztroušená skleróza - ZÁZRAKY SE DĚJÍ - kauza paní L.

08.06.2015 11:09

    Od 15 let mám diagnostikovanou RS. Klasickou léčbu pokus-omyl jsem od začátku intuitivně odmítala a držela se filozofie „urob si sám.“ V průběhu 10 let se mi podařilo onemocnění stabilizovat důslednou změnou životního stylu. Denně jsem cvičila jógu, udělala korekce stravy a hlavně - naučila jsem se jinak myslet. Přestala jsem se hroutit z trvalé únavy, úporných bolestí hlavy, těžkých chřipkových stavů a dalších tělesných překvapení všeho druhu. Smála jsem se sama sobě a často říkala, že můj „dobrý“ zdravotní stav je vítězstvím ducha nad hmotou. Tak to fungovalo do 50 let mého věku.

          Dnes je mi 58 let a musím konstatovat, že za poslední roky dost „přituhlo“. K základní dg. přibylo degenerativní onemocnění očí. Došlo k rozpadu sítnice,  objevil se zelený a šedý zákal, chronické záněty, úporné tlakové bolesti a svědění očí ... Zrak pomalu, ale jistě odcházel a v kombinaci s bolestmi hlavy jsem přestávala vidět i to málo, co ještě zbývalo. Po 6 očních operacích a sdělení lékaře „vy nemůžete dělat vůbec nic“, jsem jen těžce sbírala rovnováhu. Zvýšil se pocit únavy, přidalo se bušení srdce, vysoký krevní tlak, poruchy spánku (z 8 hodin zůstaly 4 hodiny) a bolestivě ztuhlé rameno, které jsem nebyla schopna žádným způsobem rozcvičit. Ocitla jsem se ve vakuu. Doposud užívané metody pomáhaly psychicky (díky za to), ale nikoliv fyzicky. Přemýšlela jsem, co bych měla ještě dělat a zajímavou odpověď na tuto otázku jsem dostala od svého alternativního lékaře: „Ale ty děláš dost!“

          Brzy po té jsem od kamaráda dostala  knížku  „Deník poradce“ od autorky Ing. Hany Bláhové. Její odbornost, upřímnost a nezištná snaha pomoci mě fascinovaly. Rychle jsem pochopila, kde jsou „skryté“ rezervy a požádala ji o pomoc.    

            Na její doporučení jsem koncem ledna 2014 navštívila detoxikační poradkyni paní Bulišovou a nestačila se divit. Do týdne jsem měla bílé oční bělmo – neuvěřitelný úkaz po šesti letech! Během 2 měsíců postupně odeznívaly tlakové bolesti a záněty v očích. Začala jsem zase normálně spát. Snížil se krevní tlak, bušení srdce je podstatně slabší, rameno je opět pohyblivé a nebolí. Bolesti hlavy jsou vzácné a minimální (po 25 letech žiju bez ibalginů). Mám víc energie a pocit, že bude ještě lépe. Při kontrole (po 4 měsících)  mi paní Bulišová sděluje, že RS už neměří ...

            Co k tomu říct? Snad jen tolik, že jsem v Brně objevila Ameriku a stačilo k tomu docela málo – objednat se a přijet na ulici J. Babáka. Nezbývá mi, než poděkovat a užívat si skutečnost,  že zázraky se stále dějí ...        L.                                                                                                  

Komentář paní M.B. :                                                                                                                         

Klientka byla poprvé na konzultaci v lednu 2014. Naměřila jsem:
prvoky: améby, plasmodia, trichomonady, lamblie, babesie, toxoplasmozu, giardie
motolice: dva druhy
cestoda: Echinococcus granulosus na mozku
oblovci: škrkavky, roupy, dirofilaria
bakterie: chlamydie, helicobakter, borrelie
viry: HHV, HPV, polyomaviry, poliovirus, spumaviry, priony, BSE

Dostala antihelmintika, roztok ,
1. Joalisky: Neurodren, Cranium, Okuladren, Pomalé viry, Priobes, Trichomonada,       Naděje: Krvečistící
2. Joalisky: Cortex, Auridren, HHV, Urinodren, Polyomaviry,            Naděje:Neurosan                                                                                                                                                                 

Při druhé návštěvě:
krátce opakovat antihelmintika
Joalisky: Cortex, Vegeton, Neurodren, Okuladren, Colidren,           Naděje: Krvečistící, Plasmofit.

Klientka je ročník 1956, RS má diagnostikovanou od 15 roků. Ale pracovala na sobě, je štíhlá, optimistická, cvičí jógu.

 

Terapeut: Marie Bulišová

Zdravotní středisko Telecomu

Jana Babáka                                                                                                                                                           

Brno

 

 

 

Zpět