SYSTÉMOVÝ LUPUS, ŠTÍTNÁ ŽLÁZA - kauza paní P.H.

18.07.2016 22:36

Dobrý den paní Belušová,

píši, jak jsem slíbila... Ve svých 40ti letech jsem k vám přišla na měření. V té době jsem užívala léky na štítnou žlázu a měla jsem větší potíže s krkem. 7 let jsem léčila astma. Poslední rok jsem měla záškuby v celém těle (nejvíce v noci), záněty dutin a vždy jsem dostávala antibiotika a kortikoidy. Dále jsem cítila slabost v levé ruce a levé noze, vystřeloval mi malíček sám od sebe, brněly mne končetiny, bolely klouby, hlava i dutiny. Měla jsem zánět středouší, nespala jsem, cítila jsem obrovskou únavu...bylo toho moc a já se cítila na pokraji sil. Kašlala jsem od 25 let. V té době jsem však byla v Thajsku, Americe a v Řecku.

Když jsem k vám přišla, už jsem opravdu nemohla. Provedly jsme měření a já se seznámila s postupem detoxikace. Do léků se mi moc nechtělo. Zakoupila jsem si knihu pana Humbla, která mi dodávala sílu, a stejně tak videa na Youtube. Myslím, že jsou velmi poučné a naplňující pro lidi, kteří ztrácejí naději.  Po 3 měsících užívání roztoku 8x až 10x denně jsem byla na krevních testech, které mi paní doktorka pravidelně odebírá. Výsledky endokrinních testů byly hrozivé a byla mi doporučena operace štítné žlázy. Nicméně jsem vytrvale držela léčbu roztokem, informatika, a začala jsem užívat i protiparazitární léky. Za další 3 měsíce jsem podstoupila biopsii. Výsledek – OPERACE NENÍ NUTNÁ !!!!Ten výsledek byl neuvěřitelný.

Naše poslední kontrola byla 19. 8.2013 a já ještě dobírala antihelmintika na oblé a ploché červy. Domluvily jsme se na dalším postupu a vlastně to byla má poslední návštěva u vás. Opatrujte se, mějte se prima. Ať žije pan |Humble! Nedám na něj dopustit!!  P. H. Praha

Komentář IPB:

Tato klientka byla naprosto úžasná. Poprvé se objevila 24. 3. 2013. Měla systémový lupus a mnoho dalších potíží. Měřením jsme našly plasmodia, vlasovce, svalovce, priony, onkoviry, EBV (tento virus našli i lékaři), CMV, HPV, VZV, borrelie, toxoplasmu, prvoky, echinokoka, schistosomy, hlísty atd. Vůbec jsem se nedivila, že se její imunitní systém zhroutil a že psychicky ji to vysilovalo. Musely jsme vyčistit z těla kortikoidy, proto na doporučení začala nejdříve užívat náš roztok, pak postupně Thyreodren, Cranium, Neurodren, Priony, Spirobor, Chlamydi, speciálku na Plasmodia a OkulaDren. Za pár dní mi volala, že únava mizí, že mohla začít bez potíží mluvit a hlavně, že už může jít do práce. V očistě těla byla opravdu velmi poctivá. 

První kontrola byla 20. 6. 2013. I když již byla plná energie a přestala mít potíže s dutinami i klouby, dokonce zmizel lupus, měření nebylo ani trochu uspokojivé. Vlastně výsledky měření byly ještě horší než při první návštěvě, i když se cítila mnohem lépe. Klientka nakonec souhlasila s protiparazitálními léky. Přidaly jsme další informatika Thyreodren, Optimon a Minddren. a s nadšením pokračovala dál. 

19. 8. 2013 jsme udělaly poslední měření před další biopsií.

Jeden večer koncem září mi zavolala: „Paní Belušová, jste druhá, komu to říkám. První byla maminka. Již mám výsledky biopsie a operace není nutná...“ Měla velkou radost a já s ní. Přála bych všem lidem, kteří se rozhodnou jít do detoxikace, aby do toho šli s nadšením, jako tato klientka. Během své praxe jsem zjistila, že kdo dělá detoxikaci ze zoufalství, protože musí, tam je zlepšení minimální. Na tuto klientku nikdy nezapomenu.

Terapeutka Iveta Polly Belušová, Ženské domovy, Praha-Smíchov

Zpět