Vědci potvrzují nebezpečí při očkování proti spalničkám!

03.12.2015 09:39
Přední britský zdravotnický časopis Clinical Infectious Diseases zveřejnil studii,
 jež tvrdí, že lidé, kteří se nechají očkovat proti spalničkám, jimi nejen mohou snadno onemocnět, ale i rozšířit tuto infekční chorobu a nakazit jí lidi, kteří proti ní byli rovněž očkováni.
 Toto zjištění ostře kontrastuje s obecně přijímaným tvrzením, že dvě dávky této vakcíny mají 99% efektivitu v prevenci proti nákaze. To ale není vše. Vakcína podle studie, na níž se podíleli například i vědci z amerického Národního centra pro očkování a respirační choroby či Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), kromě pochybné účinnosti může navíc způsobit vážné následky včetně zvýšeného rizika onemocnění autismem, roztroušenou sklerózou či astmatem.
 Překvapivě jsou to zrovna tyto přední „mainstreamové“ instituce, které potvrzují, že obavy skeptiků z neúčinnosti takzvaných MMR vakcín nejsou neoprávněné, a že neočkovaní lidé neznamenají zvláštní hrozbu pro očkované. Americká CDC rovněž nedávno připustila, že víc než tři čtvrtiny lidí, kteří se nechají očkovat aktuální vakcínou proti chřipce, stejně dostanou chřipku.
 
 

 

Measles Transmitted By The Vaccinated, Gov. Researchers Confirm

Zpět