Virus Zika je nejnovější podvod

12.05.2016 19:08

 

Virus Zika je nejnovější podvod, který odhalují zdravotníci i novináři země, ze které přišla „epidemie“ mikrocefalie, z Brazílie. Došli k závěru, že tento virus i mnohé jiné z poslední doby jsou vymyšlené nadnárodními korporacemi, které se tak snaží skrýt své zločiny a napakovat se na panice. 

HIV, Západonilská horečka, SARS, Ebola … Ve skutečnosti jsou tyto nemoci vyvolané jinými příčinami, píše jeden z autorů na resumenlatinoamericano.org. Uvádí, že Zika je znám od konce čtyřicátých let minulého století. Tehdy vyvolával jen lehké onemocnění. Proč je nyní obviňován ze závažných genetických poruch? 

Je to trik, lež vědců, kteří dnes pracují pro určité korporace, říká autor. K onemocnění plodu mikrocefalií vede řada faktorů. V Brazílii je to nekontrolované používání pesticidů, v němž je země na prvním místě na světě. Pesticidy obsahují atrazin a metachlor, které vyvolávají zastavení růstu plodu a děti se rodí s malým obvodem hlavy, jak je uvedeno v jednom z lékařských výzkumů, citovaných autorem. 

Přinejmenším čtyři zahraniční výrobci prodávají do Brazílie pesticidy, které nemají licenci v jejich vlastních zemích. Prodejci pesticidů jsou BASF, duPont, Monsanto, Nufarm, Syngenta,Adama, FMC a Nortox. Pro ně je pohodlné svalit vinu na virus. Tak se vyhnou trestu za způsobené vrozené vady, na nichž mají vinu výrobky těchto společností. Věc došla takdaleko, že jednotlivá města a zdravotnická zařízení Brazílie podávají žaloby k soudu s požadavkem na náhradu škody, způsobenou porušením pravidel bezpečnosti. 

Výskyt mikrocefalie se v Brazílii také časově shoduje se všeobecnou vakcinací těhotných žen proti chřipce a černému kašli.Farmaceutické firmy nemají doloženou bezpečnost a efektivitu těchto vakcín pro těhotné a pro plod, nejsou údaje o zánětlivých procesech, které tyto vakcíny mohou vyvolat.Testy v USA se nedělaly na lidech, což uvádějí mnohé články brazilských lékařů. Jeden z nich ,ze státu Pernambuco, učinil závěr, že nikoliv Zika, ale vakcíny pro těhotné způsobují výskyt dětí s nevyvinutým mozkem. V tomto státě se také podaly soudní žaloby. 

Za viníka šíření viru byli označeni komáři. Je to možné, ale dříve to nebylo pozorováno. Jiná věc je, zda se jedná ogeneticky modifikované komáry, které firma Oxitec (pracujena grantech Billa Gatese) vypustila v Brazílii pro boj shorečkou Dengue. Předpokládalo se, že komáři, kteří z důvodu modifikace nemají reprodukční schopnost, nebudou schopni oplodnit samičku a potomstvo bude hynout ve stádiu larev. Množství hmyzu opravdu silně ubylo, ale to není důkazem, že experiment byl úspěšný. Co nyní tito komáři znamenají, je velká neznámá. Jaké látky generují? Co přichází lidem dokrve? Za firmou Oxitec stojí podle dokumentů uvedených v jiném žurnalistickém prošetřování firma Intre xon, a za touVanguard Group, BlackRock, Morgan Stanley, State StreetCorp. a Third Security Corp. Jsou to nadnárodní bankovní skupiny, které patří Rotschildům a Rockefellerům. 

Jeden z dokumentů ukazuje, že Rockefellerův fond dnes prodává separovaný virus Zika za 599 EUR. Separovali jej z opičí krve v roce 1947. Prodává se prostřednictvím firmy ATCC, která „ je přední firmou zpracovávající biologické materiály a zdroje, je globální organizací ke standardizaci a je směřována na získávání, autorizaci, výrobu, uchovávání, vývoj a distribuci standardních referenčních mikroorganismů, buněčných linií a jiných materiálů. Provádí servisní podporu vědeckých výzkumů a inovací,které zlepšují zdraví obyvatel v celém světě.“ 

Kruh se uzavírá – vyrábíme virus – propagujeme jako pandemii– připravujeme jeho protilátky – prodáváme – bohatneme. 

Nyní je jasné, že nebyl žádný HIV, ale oslabená imunita odzhoršujícího se životního prostředí, atd., nebyly prasečí a jiné chřipky, byly jen modifikace obyčejného viru. Virus Ebola byl patentován vládou USA v roce 2009 za účasti Pentagonu a Sörösových fondů. Ty vydržují vojenské laboratoře v Sierra Leone a v Liberii. Nezbytnou složkou kvýrobě Tamiflu je badyán. Je pozoruhodné, že veškerou jeho produkci v Číně zakoupil bývalý ministr obrany USA Donald Rumsfeld. 

Strach z pandemie neslouží jen k obohacování nadnárodních korporací a bank, ale i pro vytvoření atmosféry strachu a slepého podřízení obyvatel, pro zotročení lékařů na všech úrovních. Tajné medicínské operace jsou nejnebezpečnější,neboť vypadají politicky nestranně. Ve skutečnosti je současná „medicína Rockefellerů“ založena na globálních partnerských vztazích. Věda přestala být čistá, pracuje pro korporace. Není na místě dělat si iluze, nákupem Tamiflu se podporují Rockefellerové, a nikoliv vlastní zdraví.

Zpět