VIRUS ZIKA

09.02.2016 22:48

Zdá se že problém rychle graduje – a už zmiňují i jižní Moravu: 

https://www.novinky.cz/zahranicni/393723-who-varuje-pred-virem-zika-v-evrope-v-lete-by-ho-mohli-prenaset-komari-egyptsti.html

Neexistuje lepší způsob biologické zbraně než využít komára (nebo klíště) – stačí vypustit v pravý čas na pravém místě hejno infikovaných jedinců a o všechno ostatní se postará příroda. Tímto způsobem můžete do krevního oběhu populace dostat cokoliv – netřeba vymýšlet a prosazovat zákony na nějaké povinné očkování.

Když si pročtete jihomoravské kroniky, zjistíte že odjakživa existovala nemoc zvaná „hodonka“, která kosila tisíce lidí. Jde o místní druh malárie (šířené komáry) o které se oficiálně tvrdilo že „neexistuje“, ovšem nezávislé laboratorní testy svědčí o opaku (a ve výše odkazovaném článku přenašeče malárie připouštějí už i oficiálně). 
Musí napršet a být relativně teplo – pokud zjara převažuje vlhko a teplo, rozsáhlé rekreační oblasti Podluží a Moravského Slovácka na jižní Moravě se v létě promění v pekelnou zónu. Zvlášť sado-maso je lednicko-valtický areál, oblast tzv soutoku (na mapě nejjihovýchodnější cípek ČR u Lanžhota) a oblasti kolem Baťova kanálu. Pokud je vytrvalé sucho tak se neděje (jako vyjímečně loni), ovšem stáčí pár přívalových dešťů a je „vymalováno“.

Existuje jediný způsob jak aspoň místně stav komárů udržet pod kontrolou – mít v těsné blízkosti co nejrozsáhlejší hnízdní kolonii rorýse, žádný jiný živočišný druh není schopen vychytat takové množství drobného hmyzu (hlavně drobné jedovaté mušky a komáry). 
.https://aeronet.cz/news/video-virus-zika-nova-zprava-z-cloveka-na-cloveka-se-prenasi-a-to-pohlavnim-stykem/

Vzhledem k tomu, že nařídili povinné očkování maminek v jižní Americe, pravděpodobnější je očkování. 

 https://orgo-net.blogspot.cz/2016/01/i-mexiko-podezira-z-poskozeni-mozku.html

Zpět