VITILIGO, ŽENSKÉ PROBLÉMY, MIGRÉNY, ALERGIE NA LEPEK, TACHYKARDIE, ŠTÍTNÁ ŽLÁZA - kauza paní L.L.

22.11.2015 21:09

 Mé problémy začaly už v mých 17 letech bolestmi v pravém podžebří. Měla jsem žlučníkové kameny, takže žlučník šel ven. Od té doby se přidávaly další a další potíže. Neustálé gynekologické záněty, migrény, pocení, bušení srdce, vitiligo, intolerance mléka, hemoroidy, chronický zánět štítné žlázy....
 Gynekologické problémy jsem měla téměř neustále. Nejprve to byly "jen" kvasinkové infekce, výtoky a bolesti v pravém podbřišku, ale asi před třemi roky se mi úplně zbláznil cyklus - byl naprosto nepravidelný. Lékař mi předepsal léky, ale ty příliš nepomohly.
 Velkým utrpením pro mne byly migrény, protože jsem při nich měla stavy, kdy jsem téměř nic neviděla, nepoznávala lidi a prostě byla úplně mimo. Slabší migrény se objevovaly při každé menstruaci. Obvodní lékař mě poslal k neurologovi, ten mi předepsal léky a bylo mi doporučeno, abych se nerozčilovala, protože to může vyvolat migrénu. Jenže mě migrénu vyvolávalo snad cokoliv. Léky sice zmírnily průběh migrény, ale nevyléčily.
 Velice mne trápilo vitiligo. Fleky jsem měla po celém těle i na obličeji kolem očí. Takže když jsem se v létě trošku opálila, tak jsem vypadala jako mýval. V zimě to naštěstí nebylo tolik vidět.
 Můj stav se nelepšil, spíše se zhoršoval. Poslední kapkou bylo, když se mi nad očima objevil ekzém. To jsem vypadala jako mýval s červenými puntíky. Lékař mi sice předepsal mastičku s kortikoidy, ale ta mi moc nepomohla.

 Už před časem mne zaujaly články paní Bláhové o parazitech a nemocech které způsobují. A tak jsem paní Bláhové zavolala a ta mi doporučila paní Bulišovou. Naše první schůzka proběhla v říjnu loňského roku. Když mi při prvním měření paní Bulišová zjistila spoustu zátěží a parazitů, byla jsem téměř zoufalá. Od té doby jsem prošla několika protiparazitárními kúrami, brala kapky Joalis a Naděje a také MMS.
 V současné době už migrény nemám, ekzém zmizel po dvou týdnech léčby, mléko a mléčné výrobky jím bez jakýchkoliv následků. Gynekologické problémy jsou také minulostí a cyklus se srovnal po pár týdnech léčby. Vitiligo ještě zcela nezmizelo, ale fleky se postupně vytrácejí, takže je to jen otázka času.
 A moje štítná žláza? Diagnóza - chronický zánět štítné žlázy. Léčba podle lékaře neexistuje. Moje výsledky krevních testů nebyly příliš dobré, ale po protiparazitární kúře byly nejlepší za celou dobu mých návštěv u endokrinologa. Jsem zvědavá na příští výsledky.
 V současné době prochází protiparazitární kúrou i můj přítel a dcera.
Nebýt paní Bulišové, tak bych se zřejmě nikdy zdravotních problémů nezbavila a pravděpodobně by se jen zhoršovaly, protože lékaři v současnosti řeší pouze příznaky a příčiny nemocí nehledají. Protiparazitární kúra je náročná, ale zaručeně pomáhá! Nyní v mých 37 letech jsou všechny mé zdravotní potíže pryč a cítím se lépe než před deseti, patnácti lety!! Děkuji!! L.L.

 

Komentář Marie Bulišové:

Naměřeno:  prvoci: amoeba, babesie, plasmodia, giardia, chilomastix m., trichomonady, 

motolice, roupy, filaria, echinococ. gran., plísně, leptospiroza, mycobacterie, HHV,

Klientka byla na konzultaci 4x, nyní dočišťujeme jen pár vlasovců a mykobakterie na kůži 

Důležité - spolupracuje i partner klientky!

Zpět